Bezrámové kovové tabule s potlačou

Bezrámové kovové tabule s potlačou

Kovové bezrámové tabule sú ideálnou kombináciou moderného dizajnu a praktickosti.

Jedná sa o úplnú novinku v našom sortimente.

Použitý kovový materiál činí celú konštrukciu ľahkú, ale tiež plne stabilný. Na výrobu tabule bol použitý kovový plech s hrúbkou 0,5 mm. Je ohnutá tak, aby okraje boli hladké. To zaisťuje bezpečnosť pri každodennom používaní. Tabuľa má hladké hrany a je ju teda bezpečné používať.

Tabuľa je skvelý darček.

Vďaka elegantnému vzhľadu a funkciám magnetické tabule urobí radosť každému obdarovanému!


Porovnanie tabúľ typu MA7 CLASSIC a tabúľ typu EX

Porovnanie tabúľ typu MA7 CLASSIC a tabúľ typu EX

Neviete, či si máte kúpiť tabuľu typu MA7 CLASSIC alebo radšej tabuľu typu EX? Tabuľa som pre Vás porovnali. Tabuľa sme pre Vás porovnali a pokúsime sa Vám prípadné rozdiely čo najviac priblížiť.

Ochranné a bezpečnostné prepážky - výber a údržba

Ochranné a bezpečnostné prepážky - výber a údržba

Primárnym účelom bezpečnostných prepážok ALLboards je minimalizácia rizika prenosu vírusov pri interakcii osôb v uzavretých priestoroch. Prepážky sú vyrobené z kvalitných surovín, s dôrazom na praktickosť, mobilitu a jednoduché udržiavanie.

Nižšie uvádzame niekoľko parametrov, ktoré odporúčame zvážiť pred nákupom ochrannej prepážky, aby ste prepážku využili na maximum.

Akú starostlivosť potrebuje magnetická tabuľa

Akú starostlivosť potrebuje magnetická tabuľa

Kúpili ste si jednu z našich tabúľ? Takže máte istotu, že je vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov, ktoré vydržia roky, aj desaťročia. My poskytujeme 10ročnú záruku na magnetický povrch alebo 25ročnú záruku na keramický povrch našich dosiek. Avšak nie je to iba kvalita, čo na 100 % zaručí funkčnosť a trvanlivosť tabule. Dôležitý je aj spôsob, akým sa tabuľa používa.

Určite aj vy chcete svoju tabuľu používať celé roky a udržiavať ju stále ako novú. Preto sme pre vás pripravili pár užitočných rád, ako dosku udržať v perfektnom stave.

Prečo si vybrať sklenenú tabuľu?

Prečo si vybrať sklenenú tabuľu?

Kúpa sklenenej tabule je jedným z najlepších rozhodnutí, které môžete urobiť pre vylepšenie svojej kancelárie, školiacej miestnosti alebo domácnosti. Možno rovnako ako mnoho ďalších ľudí uvažujete nad jej zakúpením, a stále váhate, či si predsa len radšej nekúpiť klasickú magnetickú tabuľu.

Zhrnuli sme pre vás hlavné výhody sklenených tabúľ a „dôvody pre“ zakúpenie sklenenej magnetickej tabule.

A ak už vlastníte sklenenú tabuľu, tu sa dočítate, ako ju treba používať a ako sa treba starať o sklenenú tabuľu.

Využitie a udržiavanie korkových násteniek

Využitie a udržiavanie korkových násteniek

Korkové nástenky tvoria ideálny priestor na organizáciu vášho času a udržanie všetkých myšlienok na jednom mieste. Prečítajte si o možnostiach, ktoré nám poskytuje tento užitočný doplnok.

Reklamné Áčko alebo ako zaujať zákazníkov

Reklamné Áčko alebo ako zaujať zákazníkov

Stále premýšľate nad tým, ako jednoducho a zároveň lacno prilákať zákazníkov do svojho podniku? Zamyslite sa, koľko ľudí prejde okolo vašej reštaurácie alebo obchodu so sklopenou hlavou, bez toho, aby váš podnik vôbec zaznamenali. Je načase pozvať ich k vám!

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu