Estetické a funkčné skrinky na kľúče

Skrinky na kľúče sú malé krabičky, ktoré sa môžu zavesiť na stenu. Používajú sa na skladovanie a usporiadanie kľúčov a iných drobností, hodia sa na mnohých miestach.

Skrinka na kľúče je užitočná najmä v kancelárskych a školských priestoroch, umožňuje oddelenie a skladovanie kľúčov. Vďaka tomu zamestnanci nemusia neustále nosiť so sebou kľúče a zamestnávateľ ich nemusí mnohokrát duplikovať. To tiež zlepšuje kontrolu prístupu do miestností, ktoré by z rôznych dôvodov mali zostať uzavreté, keď sa nepoužívajú.

Správne vybraná skrinka na kľúče

Fit je kľúč! Bez ohľadu na to, či potrebujete veľkú skrinku na kľúče alebo menšiu verziu – je dôležité, aby zvolený variant vyhovoval vašim špecifickým potrebám. Malá skrinka na kľúče je ideálna pre budovy s malým počtom miestností, ako je dom na prenájom alebo byt. Pri zvažovaní obstarania variantu pre firemné použitie sa oplatí zohľadniť počet kľúčov na uschovávanie. Dôležitý je aj charakter miesta, kde bude naša funkčná dekorácia zavesená – kovová skrinka na kľúče bude dobre fungovať v industriálnych minimalistických interiéroch. Retro skrinka na kľúče vyzerá najlepšie na stenách v obývacích v alebo chodbách v vonkajšom alebo Boho štýle.

Skrinka na kľúče u nás doma

Skrinka na kľúče môže byť estetickou a zároveň užitočnou dekoráciou. Varianty dostupné na ALLboards sa vyznačujú štýlovým skleneným povrchom, na ktorý môžete písať fixky a pripevňovať neodymové magnety. Vďaka veľkému výberu vzorov a farieb môžete ľahko nájsť skrinku, ktorá sa hodí do akéhokoľvek štýlu interiéru. Vnútri skrinky je 52 miest na usporiadanie kľúčov podľa individuálnych potrieb.

Nájsť tú správnu skrinku na kľúče do predsiene nemusí byť ťažké - pokiaľ si vážite minimalizmu a chcete ho podčiarknuť vhodnými doplnkami, pozrite sa na skrinky s jednofarebnými dvierkami. Ako skvelý kontrastný prvok v miestnosti môže slúžiť čierna skrinka na kľúče alebo jej biela verzia. V závislosti od odtieňa steny vyberte vhodnú dekoráciu a experimentujte s výzdobou! Pokiaľ preferujete farebné a dynamickejšie vzory, určite sa pozrite na naše ďalšie ponuky.

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu