KIDSboards pre učenie a zábavu

KIDSboards je rad produktov ALLboards určených pre mladšie publikum. Zahŕňa predovšetkým tabule pre deti a vhodné k nim príslušenstvo. Jedná sa o vynikajúce učebné pomôcky a zariadenia rozvíjajúce predstavivosť, kreativitu a motoriku. Detské tabule môžu byť použité ako na učenie, tak na zábavu.

Obojstranná detská magnetická tabuľa je skvelým príkladom produktu, ktorý podporuje mnohostranný rozvoj každého malého človiečika. Je vybavená dvoma plochami – magnetickou a kriedovou. Na jednej strane môžete kresliť kriedou a rozvíjať svoje umelecké schopnosti a na druhej strane ju môžete využiť na získanie ďalších zručností napríklad zapisovaním zložitých viet pomocou fixiek, ktoré možno ľahko zmazať, alebo k nej môžete pripevňovať magnetické čísla a písmená.

Tabuľa pre detí – prispôsobené individuálnym potřebám

Vďaka veľkému množstvu variantov môžete ľahko nájsť produkt šitý na mieru preferenciám a potrebám Vášho dieťaťa. Ak chcete podporiť rozvoj konkrétnej schopnosti, oplatí sa zamyslieť a vybrať variant produktu, ktorý je vyvíjanie danej schopnosti dedikovaný. Tabuľa na kreslenie pre deti poteší každého malého umelca. Vybrať si môžete ako kriedovú, tak magnetickú verziu – obe Vám umožnia vytvárať zaujímavé, ale aj ľahko odstrániteľné kresby. Pri rozhodovaní je vhodné pamätať na to, že detská kriedová tabuľa je kompatibilná iba s kriedou a kriedovými fixami. Ak však chcete produkt, ktorý vám umožní používať fixky, pozrite sa na magnetické tabule pre deti.

Pokiaľ hľadáte pre svoje dieťa vhodný produkt na podporu výučby jazykov, písacia detská tabuľa môže byť zaujímavým riešením. V tomto prípade bude fungovať tabuľa s ľubovoľne vybraným povrchom. Je však dobré sa zamyslieť nad vzhľadom výrobku – menej typická forma, napríklad magnetická tabuľa v tvare domčeka, iste spríjemní vášmu dieťaťu chvíle strávené učením a spájaním slovíčok do viet.

Dokonalá tabuľa do detskej izby

Vaše voľby sa môžu líšiť v závislosti od toho, čo Vás pri nákupe motivuje. Pokiaľ sú pre Vás dôležité estetické hodnoty, venujte pozornosť dekoratívnejším variantom ako je korková nástenka pre deti s motívom mapy sveta alebo magnetická tabuľa pre deti z kolekcie Forest Animals. Prvý variant, okrem toho, že je skvelou a užitočnou dekoráciou, môže v tých najmenších povzbudiť prirodzenú detskú zvedavosť, druhý poslúži ako estetická plocha na prichytenie rôznych kartičiek s dôležitými poznámkami či rozvrhov hodín. Tabuľa s magnetmi pre deti je tiež dobrým miestom na vytváranie koláží a pripevnenie plagátov s obrázkami obľúbených rozprávkových postavičiek. Ozdoby sa ľahko menia, čo je jednoznačná výhoda, keď predmet používa dieťa.

Vhodne zvolená tabuľa pre detí sa stane nielen výbornou výukovou pomôckou a obľúbenou hračkou, ale aj doplnkom, ktorý interiéru dodáva charakter. Pri výbere tabuľu s rámom, majte na pamäti, že drevo má hrejivé vlastností a hliník je univerzálny a zapadne do každého interiéru

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu