AUDIOVIZUÁLNE ZARIADENIE NA VYKONÁVANIE PREZENTÁCIE

ALLboards ponúkajú audiovizuálne vybavenia pre prezentácie.

Široký sortiment našich produktov zahŕňa projekčné plátna, držiaky projektorov, premietacie stoly a rečnícke pulty. Máme projekčné plátna ručné, prenosná aj elektrická.

Všetky majú matne biely povrch Matt White s čiernym okrajom pre zvýšenie kontrastu sledovaného obrazu. Projekčné plátna sú nepostrádateľným vybavením potrebným na vykonanie prezentácie.

Ponúkame niekoľko modelov držiakov projektora, ktoré vám umožňujú pripevniť projektor na stenu alebo strop. Existujú tiež stoly, na ktoré je možné projektor umiestniť. Sú rozdelené na mobilné stoly, vybavené kolieskami pre prepravu, protišmykovými pásy a uzamykacími systémami a tiež stoly na nohách. Vyznačujú sa pevnou štruktúrou a stabilitou.

Naša ponuka tiež obsahuje mobilný pulty, vybavené brzdami, so špeciálnymi vrcholy pre odkladanie poznámok, tabletov alebo iného materiálu. Sú vybavené systémami nastavenie výšky.

Audiovizuálna zariadenie je v dnešnej dobe veľmi užitočné a často povinné vybavenie kancelárií, konferenčných a prednáškových miestností.

V každej kancelárskej budove, veľké spoločnosti a každej univerzite by mala byť aspoň jedna trieda vybavená takýmto vybavením.

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu