0 bodov do vernostného systému

ALLboards

€ 19 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

Expedícia do 48 hodín Doručenie do 2-5 pracovných dní
ks

Popis a špecifikácia

Magnetická a korková tabuľa COMBI 60x40 cm hnedo-čierna v drevenom lakovanom čiernom ráme + PRISLUŠENSTVO ZADARMO

Dve tabule v jednom – kombinovaná tabuľa ALLboards spája dva typy povrchu: korkový a matný čierny magnetický.

Funkčnosť a pohodlie – vďaka rôznym povrchom získava tabuľa funkčnosť niekoľkých násteniek. Korková tabuľa umožňuje pripevniť na ňu špendlíky alebo pripináčiky. Čierna magnetická tabuľa umožňuje písať na ňu kriedovými fixami a kriedou a pomocou magnetov zobrazovať dôležité informácie, poznámky alebo fotografie.

Vysoká kvalita - tabuľa je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov: korkového a čierneho magnetického plechu. Celok je uzavretý v elegantnom drevenom ráme v čiernej farbe, ktorý zaručuje stabilitu celej konštrukcie a odolnosť proti poškodeniu.

Moderná a praktická – kombinovaná tabuľa je nielen funkčná, ale aj elegantná. Dokonale sa hodí do výzdoby bytu alebo kancelárie. je to tiež skvelý doplnok do detskej izby.

2 v 1

Kombinovaná tabuľa ALLboards je hybridná nástenka, ktorá umožňuje používanie dvoch rôznych povrchov súčasne. Jedným z nich je obľúbená korková tabuľa. Kvalitný portugalský korok zaisťuje odolnosť a elegantný vzhľad tabule po veľmi dlhú dobu. Vhodné na použitie s pripináčikmi a špendlíkmi. Ľahko naň umiestnite všetky informácie, oznámenia, fotografie a ďalšie veci, ktoré sú pre vás dôležité.

Druhým použitým materiálom je čierny matný magnetický plech. Má to mnoho výhod. Najprv naň môžete písať kriedovými fixami a kriedou. Tabuľu očistite papierom, vlhkou handričkou alebo hubkou. Po druhé, doska má magnetický povrch. Vďaka tomu naň môžete pripevniť magnety (klasické aj neodymové) a ďalšie magnetické príslušenstvo.

Konštrukcia najvyššej kvality

Doska bola vyrobená z najkvalitnejších materiálov as náležitou výrobnou starostlivosťou. Korkové a magnetické časti sú úplne bezpečné a odolné proti poškodeniu. Celá konštrukcia je obklopená masívnym dreveným rámom, ktorý zaisťuje stabilitu tabule.

Funkčné a elegantné

Kombinovaná tabuľa ALLboards má okrem funkčnosti magnetickej a korkovej nástenky aj moderný, elegantný dizajn. Farba dokonale ladí s povrchovou úpravou interiéru. Tabuľa sa perfektne hodí do detskej izby, ale aj do ďalších miestností v dome. Užitočnú funkciu bude plniť aj v kancelárii, reštaurácii alebo hoteli.

Montáž

Tabuľa sa montuje do steny pomocou montážnych kolíkov, ktoré sú súčasťou sady. Je možné ho zavesiť zvisle aj vodorovne.

Sada príslušenstva zadarmo

Tabuľa je dodávaná s 6 x pripináčikmi, kriedou, 2 x magnetom zadarmo.

Parametre

Produktový rad
COMBI
Rozmer
60x40

Diskusia

Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu