0 bodov do vernostného systému

ALLboards

€ 29 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

Expedícia do 48 hodín Doručenie do 2-5 pracovných dní
ks
Výrobca: ALLboards
Kód produktu: CO96KBM_BK

Popis a špecifikácia

  • VŠESTRANNOSŤ – Tabuľa 3 v 1 COMBI je kombináciou troch rôznych povrchov v jednej tabuli: naša nástenka má biely magnetický, korkový a čierny magnetický povrch.
  • RÁM – pevný rám zaisťuje stabilitu a odolnosť a elegantná čierna farba sa hodí do každého interiéru. Tabuľu je možné zavesiť zvisle aj vodorovne, v závislosti na vašich preferenciách.
  • PRAKTICKÁ A ŠTÝLOVÁ – vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov je tabuľa COMBI nielen funkčná, ale aj elegantná. Skvele sa hodí do každého interiéru.
  • Úžasný darček – tabuľa bude fungovať ako darček pre milovanú osobu.

3 v 1

Multifunkčná tabuľa COMBI umožňuje naplno využiť tri rôzne povrchy súčasne bez toho, aby ste museli kupovať niekoľko násteniek. Je to perfektný nástroj na organizáciu vašich každodenných činností. Na bielu, magnetickú časť píšte fixky, na čierny magnetický povrch – kriedou alebo kriedovými fixkami a pomocou špendlíka pripevňujte poznámky na korkovú tabuľu. Okrem toho až dva povrchy umožňujú pripevniť akýkoľvek typ magnetov.

MULTIFUNKČNOSŤ

Vďaka rôznym povrchom získava tabuľa funkčnosť niekoľkých násteniek. Ukladajte si poznámky, vytvárajte zoznamy úloh, prikladajte účtenky, pripínajte fotografie a ďalšie.

 UNIVERZÁLNE

Tabuľa COMBI 3 v 1 je dokonalým doplnkom do každého priestoru. Zaveste si ju do spálne alebo kuchyne a vytvorte si priestor na zapisovanie najdôležitejších informácií alebo udržiavanie poriadku vo veciach. Použite ho v izbe svojich detí, aby mohli vyjadriť svoju kreativitu. Tabuľa COMBI sa bude skvele hodiť do všetkých priestorov, kde potrebujeme usporiadať informácie: v hoteloch, na recepciách, v reštauráciách, kanceláriách, servisných priestoroch, ale aj v školách alebo kanceláriách.

Príslušenstvo zadarmo

Tabuľa je dodávaná so sadou: 4 x magnet, krieda, fixka, 8 pripináčikov.

Parametre

Farba rámu
Čierna
Produktový rad
COMBI
Rozmer
90x60

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu