Magnetické skleněné tabule

Sklenená magnetická tabuľa je výnimočný výrobok, ktorý kombinuje funkčnosť klasickej magnetickej tabule s moderným designom.

Naši zákazníci veľmi často hľadajú bezrámové magnetické tabule na popisovianie kriedovými aj obyčajnými popisovačmi. Sklenené tabule sú na to najlepšia odpoveď.

Magnetické sklenené tabule sú vhodným doplnkom do ľubovoľného interiéru: krásne vyniknú v tradičných kancelárskych miestnostiach a tiež v sofistikovaných interiéroch moderných kancelárií, apartmánov a rodinných domov.

Magnetická sklenená tabuľa je všestranná, a to predovšetkým vďaka svojmu dizajnu – jednoduché tvarovanie povrchu umožňuje vytvoriť takmer akýkoľvek tvar. Farba sklenenej tabule je daná aplikovaním vybraného farbiva na tepelnoizolačnú vrstvu, umiestnenú medzi sklom a laminátom. Zadná strana magnetickej sklenenej dosky je vyrobená z feromagnetickej vrstvy, ktorá prepožičiava sklu svoje magnetické vlastnosti.

Vzhľadom na vrstvenú štruktúru sklenenej dosky je vhodné používať neodýmové magnety, pretože neodýmové magnety sú výrazne silnejšie ako štandardné magnety, ktoré sa predávajú v kancelárskych potrebách. Neodýmové magnety neodporúčame používať na štandardné magnetické tabule, pretože silné neodýmové magnety by mohli poškriabať alebo inak poškodiť povrch sklenenej tabule.

Magnetický sklenený panel je vyrobený z tvrdeného skla. Pri sklenenom materiáli musíme správne vybrať hrúbku sklenenej dosky, ale predovšetkým musíme dbať na bezpečnosť. Pri prípadnom páde sa sklo rozpadne na malé kúsky, ktoré budú prichytené špeciálnou bezpečnostnou vrstvou.

Magnetická sklenená doska nemusí byť len nudnou jednofarebnou plochou: na tabuľu vám umožníme umiestniť ľubovoľnú grafiku – podľa vášho návrhu a na mieru. Potlač vytvorí výrazný a jedinečný vzhľad sklenenej tabule. Do reprezentačných priestorov často dodávame sklenené tabule s logami firiem. Potlačené logá na sklenenej tabuli vyzerajú prirodzene, na rozdiel od bielej tabule. Na bielu tabuľu je naopak potrebné aplikovať celoplošný polep, aby logo nevyzeralo ako „nálepka“. 

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu