1 bod do vernostného systému

€ 169 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

ks
Kód produktu: SC1212FN

Popis a špecifikácia

Informačná vitrína s textilnou tabuľou 120x120 cm v hliníkovom ráme

Vitrína Allboards bola navrhnutá pre užívateľov, ktorí oceňujú bezpečnosť prezentovaných informácií. Ak chcete zobrazovať reklamy, informácie alebo fotografie, ktoré sú pre vás dôležité, vitrína ich ochráni pred poškodením a neoprávnenými používateľmi. Vitrína by mala byť používaná vo vnútri. Dvere skrine sú vyrobené z odolného akrylového skla, bežne známeho ako plexisklo. K zatvorenie bol použitý imbusový zámok, takže sa nemusíte obávať straty kľúčov. Všetko, čo potrebujete, je univerzálny šesťhranný kľúč obsiahnutý v sade. Vnútro vitríny je vyrobený z textilného modrého povrchu. Povrch zaisťuje elegantný vzhľad tabule po veľmi dlhú dobu. Vhodné pre použitie s pripináčiky. Môžete do neho ľahko umiestniť všetky informácie, oznámenia, fotografie a ďalšie veci, ktoré sú pre vás dôležité. Pevný hliníkový rám poskytuje vitríne dlhodobú životnosť. Moderný vzhľad vitríny je výsledkom použitia strieborného zaobleného rámu a akrylového vonkajšieho povrchu. Počas prepravy je pokrytá ochrannou fóliou, ktorá chráni pred poškriabaním povrchu.

Zabezpečenie - vďaka pevnému uzáveru z akrylového skla, zostávajú vaše reklamy chránené pred poškodením a neoprávnenými používateľmi.

Vysoko kvalitný povrch - srdcom vitríny je textilný povrch, ktorá umožňuje ľahko pripnúť dokumenty pomocou špendlíkov. Rám vitríny je vyrobený z odolného hliníka v striebornej farbe.

Moderný design - vďaka estetickému dizajnu vyzerá vitrína skvele v školách, kancelárskych budovách, bytových domoch, úradných budovách a budovách štátnej správy.

Jednoduchá montáž - v rohoch vitríny sú otvory, vďaka ktorým môžete dosku pripevniť na požadovaný povrch, napríklad na betónovú, drevenú alebo sadrovou múr. Ďalšou výhodou je možnosť montáže vitríny zvisle aj vodorovne.

Parametre

Rozmer
120x120

Diskusia

Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu