0 bodov do vernostného systému

ALLboards

€ 19 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

Expedícia do 48 hodín Doručenie do 2-5 pracovných dní
ks

Popis a špecifikácia

• Dve tabule v jednom – kombinovaná tabuľa ALLboards spája dva typy povrchu: flísový a matné čierny magnetický.
• Funkčnosť a pohodlie – vďaka rôznym povrchom získava tabuľa funkčnosť niekoľkých násteniek. Textilná tabuľa umožňuje pripevniť na ňu špendlíky alebo pripináčiky. Čierna magnetická tabuľa umožňuje písať na ňu kriedovými fixami a kriedou a pomocou magnetov zobrazovať dôležité informácie, poznámky alebo fotografie.
• Vysoká kvalita – tabuľa je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov: flísu a čierneho magnetického plechu. Celok je uzavretý v elegantnom drevenom ráme v čiernej farbe, ktorý zaručuje stabilitu celej konštrukcie a odolnosť proti poškodeniu.
• Moderná a praktická – kombinovaná tabuľa je nielen funkčná, ale aj elegantná. Dokonale sa hodí do výzdoby bytu alebo kancelárie. Je to tiež skvelý doplnok do detskej izby.

2 v 1
Kombinovaná tabuľa ALLboards je hybridná nástenka, ktorá umožňuje používať dva rôzne povrchy súčasne. Jedným z nich je obľúbená textilná tabuľa. HDF doska, ktorá je potiahnutá flísovou látkou zaisťuje odolnosť a elegantný vzhľad tabule po veľmi dlhú dobu. Vhodné na použitie s pripináčikmi a špendlíkmi. Ľahko naň umiestnite všetky informácie, oznámenia, fotografie a ďalšie veci, ktoré sú pre vás dôležité.
Druhým použitým materiálom je čierny matný magnetický plech. Má to mnoho výhod. Najprv naň môžete písať kriedovými fixami a kriedou. Tabuľu očistite papierom, vlhkou handričkou alebo hubkou. Po druhé, doska má magnetický povrch. Vďaka tomu naň môžete pripevniť magnety (klasické aj neodymové) a ďalšie magnetické príslušenstvo.

Konštrukcia najvyššej kvality
Doska bola vyrobená z najkvalitnejších materiálov as náležitou výrobnou starostlivosťou. Textilné a magnetické časti sú úplne bezpečné a odolné proti poškodeniu. Celá konštrukcia je obklopená masívnym dreveným rámom, ktorý zaisťuje stabilitu dosky.

Funkčné a elegantné
Kombinovaná tabuľa ALLboards má okrem funkčnosti magnetickej a textilnej nástenky aj moderný, elegantný dizajn. Farba dokonale ladí s povrchovou úpravou interiéru. Tabuľa sa perfektne hodí do detskej izby, ale aj do ďalších miestností v dome. Užitočnú funkciu bude plniť aj v kancelárií, reštaurácii alebo hoteli.

Montáž
Tabuľa sa montuje do steny pomocou montážnych kolíkov, ktoré sú súčasťou sady. Je možné ho zavesiť zvisle aj vodorovne.

Sada príslušenstva zadarmo
Tabuľa je dodávaná s 6 x pripináčikmi, kriedou, 2 x magnetom zadarmo.

Parametre

Produktový rad
COMBI
Rozmer
60x40

Diskusia

Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu