0 bodov do vernostného systému

€ 69 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

Expedícia do 48 hodín Doručenie do 2-5 pracovných dní
ks
Výrobca: ALLboads
Kód produktu: TS96_40105

Popis a špecifikácia

Sklenený obraz MASÍVNE DREVO 90x60 cm

  • Jedinečná dekorácia – sklenený obraz s grafickým motívom s rozmermi 60x40 cm poslúži ako dokonalá a netradičná dekorácia vo vašej izbe.
  • Unikátna funkčnosť – ALLboards má jedinečnú vlastnosť: funguje aj ako magnetická sklenená tabuľa. Na obrázok môžete písať mazacími značkami a pripevňovať k nemu veci neodymovými magnetmi.
  • Realistický vzhľad – vďaka jedinečnej výrobnej technike má sklenená grafika mimoriadne realistický vzhľad a dokonale prezentuje každý najmenší detail obrazu.
  • Vysoká kvalita – obraz je vyrobený z vysoko kvalitného tvrdeného skla odolného voči rozbitiu. Sklo je úplne bezpečné a veľmi ľahko sa oň denne stará.
  • Pre seba a ako darček - sklenený obraz dokonale zapadne do obývacej izby, kuchyne, chodby. Vďaka svojmu jedinečnému dizajnu ho však možno zavesiť kdekoľvek. Sklenená strecha je tiež skvelý nápad na darček.

Unikátna dekorácia

Sklenená potlač s motívom MASÍVNE DREVO je netradičnou a inovatívnou dekoráciou do vašej izby. Dodá kúzlo každému interiéru a bude vyzerať skvele na stene. Okrem moderného vzhľadu medzi výhody sklenených obrazov patrí hladkosť povrchu a jemný lesk, ktorý dodá vašej izbe jedinečný charakter.

Sklenený obraz sa hodí všade: do obývacej izby, chodby, kuchyne, spálne, detskej izby. Môže sa použiť aj na výzdobu pracoviska, kancelárie, čakárne, reštaurácie, hotela a akéhokoľvek iného miesta!"

Jedinečná funkčnosť

Sklenený obraz nie je len krásnou dekoráciou, ale dá sa použiť aj inými spôsobmi. Vďaka použitej magnetickej vrstve má obraz rovnakú funkciu ako magnetická sklenená tabuľa! Môžete na ňu písať gumovými fixkami a používať neodymové magnety! Toto sú jedinečné funkcie, ktoré sú k dispozícii iba od výrobcu ALLboards. Pomocou magnetov a značiek môžete: pripínať rýchle poznámky, fotografie, zanechávať správy, zapisovať si veci, ktoré treba robiť, vytvárať nákupné zoznamy, zoznamy úloh a ďalšie.

Realistický vzhľad

Použitie moderných výrobných metód viedlo k neuveriteľnému realizmu prezentovaných obrazov. Farby sú nasýtené a verne reprodukované, na obrázku je vidieť každý malý detail. Použitá technika a obmedzený kontakt grafiky s kyslíkom umožňujú trvalú ochranu obrazu a zabraňujú praniu farieb. Obraz si zachováva svoj dokonalý vzhľad roky!

Vysoká kvalita

Na výrobu maľby bolo použité kvalitné tvrdené sklo s hrúbkou 4 mm. Okraje skla sú brúsené a rohy sú narezané do priameho uhla. To zaisťuje bezpečnosť pri každodennom používaní. Vďaka sklenenému povrchu je každodenná údržba tabule jednoduchá a príjemná.

Perfektný darček

Sklenený obrázok je skvelý nápad na darček. Vďaka elegantnému dizajnu a doplnkovým funkciám urobí magnetická tabuľa radosť každému obdarovanému!

Montáž

Tabuľa má úchyty pre ľahké zavesenie. Zavesená tabuľa vyčnieva zo steny asi o 5 mm. Na zavesenie dosky sú potrebné hmoždinky s hlavou s priemerom 7-8 mm. Menšia veľkosť hlavy skrutky spôsobí pád dosky, zatiaľ čo väčšia veľkosť hlavy sa nezmestí do otvoru reliéfneho prívesku.

Skrutky a hmoždinky nie sú súčasťou balenia tabule – musíte si ich kúpiť sami.

Nota! Pre magnetické sklenené tabule by sa mali používať iba vyhradené neodymové magnety s primeranou magnetickou silou. Staršie magnety (čierne) a malé (nízkoenergetické) neodymové magnety nezostávajú na sklenenej magnetickej tabuli. Na sklenenej magnetickej tabuli nezostávajú ani dekoratívne (suvenírové) magnety. Použitie neodymových magnetov, ktoré sú príliš silné (veľké), môže tabuľu poškodiť. Pri používaní neodymových magnetov je potrebná opatrnosť – nekontrolované priame pripevnenie neodymových magnetov môže spôsobiť poškodenie kože. Vďaka svojim fyzikálnym vlastnostiam sú neodymové magnety krehké a pri páde magnetov sa môžu navzájom nekontrolovateľne zlomiť alebo pripojiť.

Bezplatné príslušenstvo

Sada s doskou obsahuje: magnetickú tkaninu + 5 neodymových magnetov 15 mm a 2 popisovače

Parametre

Rozmer
90x60

Diskusia

Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu