2 body do vernostného systému

ALLboards

€ 299 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

Expedícia do 48 hodín Doručenie do 2-5 pracovných dní
ks
Výrobca: ALLboards
Kód produktu: TS200x100BK

Popis a špecifikácia

Tabuľovú dosku môžete bez problémov zavesiť zvislo alebo horizontálne. Tabuľovú dosku môžete bez problémov zavesiť zvislo alebo horizontálne. Počet závesov na zadnej strane sa môže líšiť podľa typu a veľkosti tabule.

Zavesená doska vyčnieva od steny približne 5 mm.

Na zavesenie dosky na inú stenu, ako je lepenka alebo sadrokartón – keď používate hmoždinky, napr. na tehlu, betón, Ytong – budete potrebovať skrutky s kužeľovou hlavou s priemerom 7 - 8 mm. Menšia veľkosť skrutky spôsobí pád tabule, a väčšia veľkosť hlavy zasa nezapadne do otvoru embosovaného držiaka.

Na zavesenie držiaka na sadrokartónovú stenu použite špeciálne hmoždinky – prispôsobené hmotnosti dosky.

Hmoždinky nie sú pripojené k doske – mali by ste si ich kúpiť samostatne.

Vrstva s farbou je pod sklom. To umožňuje písanie na sklenenú dosku kriedovou alebo stierateľnou fixkou a jednoduché udržiavanie tabule bez rizika poškodenia farieb. Technológia zvárania PVC laminátov so sklom, použitým na výrobu tabule, umožňuje trvalú ochranu farebného pigmentu. Prístup kyslíka nezhoršuje farbu. Farba bude veľmi sýta počas mnohých rokov.

Všetky tabule sa vyrábajú podľa individuálnej objednávky. Výroba každej tabule začína po zadaní objednávky.

Na sklenených magnetických tabuliach by sa mali používať iba špeciálne neodýmové magnety s príslušným magnetickým výkonom. Staršie magnety (čierne) a tiež malé (nízkonapäťové) neodýmové magnety na sklenených magnetických tabuliach nedržia. Dekoratívne magnety (suveníry) rovnako vo väčšine prípadov na sklenenej magnetickej tabuli nedržia.

Používanie príliš silných neodýmových magnetov (veľké) môže spôsobiť poškodenie skla. Buďte opatrní pri používaní neodýmových magnetov – nekontrolované, priame pripojenie neodýmových magnetov môže spôsobiť poranenie či poškodenie pokožky. Neodýmové magnety sú kvôli svojim fyzikálnym vlastnostiam krehké a môžu sa dokonca rozpadnúť (pri páde alebo pri nekontrolovanom spojení magnetov navzájom alebo s feromagnetickým materiálom).

 Hmotnost: 31 kg

Radi by sme vás láskavo informovali, že v prípade nákupu sklenených dosiek, ktoré sú pre zákazníkov vyrábané podľa individuálnych pokynov (veľkosť alebo farba), je vylúčené právo odstúpiť od zmluvy.

Parametre

Produktový rad
CLASSIC
Rozmer
200x100

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu