3 body do vernostného systému

ALLboards

€ 369 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

Expedícia do 48 hodín Doručenie do 2-5 pracovných dní
ks
Výrobca: ALLboards
Kód produktu: TSO180x120

Popis a špecifikácia

Magnetická tabuľa typu SUPERWHITE Premium


Sklenené magnetické tabule sú mimoriadnym produktom, ktorý kombinuje funkčnosť klasickej bielej magnetickej tabule s moderným designom.

Tabuľa SUPERWHITE Premium je vyrobená zo špeciálneho číreho skla bez zeleného odtieňa. Vďaka intenzívnej belosti, sklenené tabule SUPERWHITE vyniknú na stene, čo rýchlo priťahuje pozornosť tých, ktorí sú v miestnosti. Premium biele sklenené tabule sú určené na domáce alebo kancelárske použitie.

Vďaka kombinácii moderného stylingu, jednoduchosti a funkčnosti je tento produkt stále obľúbenejší.

Na obrázku dole je vidno rozdiel medzi sklami: typ skla Float (z ktorého je vyrobený rad tabúľ Štandard) a typ skla Superwhite, z ktorého je tento rad, PREMIUM.

 

SUPERwHITE sklenené tabule sú vyrobené z vysoko kvalitného skla, povrch je 100 % odolný proti oderu. Na tabuľu môžete písať stierateľnými popisovačmi, permanentnými popisovačmi aj kriedovými popisovačmi. Povrch tabule môžete vyčistiť magnetickou hubkou alebo handričkou. Keď používate permanentný popisovač, odporúčame používať prostriedok na umývanie skla.

Zadná časť dosky optiwhite je vystužená pozinkovanou železnou platňou, čo jej dáva magnetické vlastnosti a priamo prináša možnosť prichytenia papierov pomocou špeciálnych magnetov.

Okraje skla sú leštěné a rohy sú riešené do pravého uhla, čo dáva doske tenký vzhľad.


Na sklenených magnetických tabuliach by sa mali používať iba špeciálne neodýmové magnety s príslušným magnetickým výkonom. Staršie magnety (čierne) a dekoračné magnety (suveníry) obvykle nedržia na sklenených magnetických tabuliach, ale môžete na nich pripevniť malý neodýmový magnet. Použitie príliš silných neodýmových magnetov (veľkých) môže spôsobiť poškodenie tabule.

Montáž:


Tabuľa má upevnenie, umožňujúce jednoduché zavesenie zvislo aj horizontálne. Zavesená tabuľa vyčnieva zo steny približne 5 mm.

Tabule s rozmermi väčšími ako 120x90 cm sú namontované na špeciálnom koľajničkovom systéme, ktorý je súčasťou dodávky. Je to podobné zariadenie, ktoré môžete nájsť aj na závesných skriniach alebo kychynských zostavách.

Na zavesenie tabule na sadrokartónovú stenu použite špeciálne hmoždinky, určené pre sadrokartónové steny, ktoré zodpovedajú hmotnosti tabule.

V prípade zavesenia dosky na inú stenu ako sadrokartón – napr. na tehlu, betón, Ytong – musia byť do hmoždiniek použité skrutky s kužeľovou hlavou s priemerom 7 - 8 mm. Menšia veľkosť skrutky spôsobí pád tabule; a väčšia veľkosť hlavy sa nevojde do zavesovacieho otvoru.

Radi by sme vás láskavo informovali, že v prípade nákupu sklenených dosiek, ktoré sú pre zákazníkov vyrábané podľa individuálnych pokynov (veľkosť alebo farba), je vylúčené právo odstúpiť od zmluvy.

Parametre

Produktový rad
PREMIUM
Rozmer
180x120

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu