0 bodov do vernostného systému

€ 29 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

Expedícia do 48 hodín Doručenie do 2-5 pracovných dní
ks
Výrobca: Allboards
Kód produktu: TS64_30009

Popis a špecifikácia

Sklenená magnetická tabule- dekoratívne obraz
  • Unikátny ozdoba - sklenený obrázok s grafickým motívom poslúži ako dokonalá ozdoba a netradičné dekorácie vo vašom izbe.
  • Unikátny funkčnosť - obrázok ALLboards má jedinečnú vlastnosť: funguje aj ako sklenená magnetická doska. Na obrázok môžete písať kriedovými popisovačmi a pripevňovať k nemu predmety pomocou neodymových magnetov.
  • Realistický vzhľad - vďaka jedinečnej produkčnej technike majú sklenené grafiky extrémne realistický vzhľad a dokonale predstavujú každý najmenší detail, ktorý tvorí obraz.
  • Vysoká kvalita - obraz je vyrobený z vysoko kvalitného tvrdeného skla odolného proti rozbitiu. Sklo je úplne bezpečné a každý deň sa veľmi ľahko udržuje. Pre seba a ako darček - sklenený obrázok sa perfektne hodí do obývacej izby, kuchyne, haly. Vďaka svojmu jedinečnému vzoru ho však možno zavesiť kamkoľvek. Táto sklenená tabuľa je tiež skvelý nápad na darček.
Unikátny ozdoba
Sklenená magnetická tabule- dekoratívne obraz je netradičný a inovatívny dekorácie do miestnosti. Dodá kúzlo každému interiéru a bude vyzerať skvele na stene.
Medzi výhody sklenených obrazov patrí okrem ich futuristického vzhľadu aj hladkosť povrchu a jemný lesk, ktorý dáva charakter vyzdobeného izby. Sklenený obraz sa hodí všade: obývacia izba, hala, chodba, kuchyňa, spálňa, detská izba. Môžete ho tiež použiť na výzdobu vášho pracoviska, firmy, reštaurácie, hotela a kdekoľvek inde!
Unikátny funkčnosť Sklenený obrázok je nielen krásnou dekoráciou, ale možno ho použiť aj inými spôsobmi. Vďaka aplikovanej magnetickej vrstve má obraz rovnakú funkciu ako doska z magnetického skla! Môžete naň písať fixkou na suché mazanie a používať neodymové magnety!
Jedná sa o jedinečné funkcie dostupné iba od výrobcu ALLboards.
Pomocou magnetov môžete: pripnúť karty, poznámky, fotografie, zanechať správy, zapísať si veci, vytvoriť nákupný zoznam, vytvoriť zoznam úloh a mnoho ďalšieho.
 
Realistický vzhľad
Použitie moderných výrobných metód viedlo k neuveriteľnému realizmu prezentovaných obrázkov.
Farby sú sýte a verne reprodukované, obraz ukazuje každý najmenší detail.
Použitá technika a nedostatočný prístup kyslíka k obrazu umožňuje trvalú ochranu grafiky a jej ochranu pred vyblednutím farieb. Obraz si zachováva svoj dokonalý vzhľad po celé roky!
Vysoká kvalita
K výrobe obrazu bolo použité tvrdené sklo s hrúbkou 4 mm. Okraje sklá sú vybrúsené a rohy sú vyrezané v priamom uhle. Tým je zaistená bezpečnosť pri každodennom používaní. Vďaka sklenenému povrchu je doska veľmi ľahko ošetrovateľná každý deň. perfektný darček
Sklenený obrázok je skvelý nápad na darček.
Vďaka svojmu elegantnému vzhľadu a ďalším funkciám magnetickej dosky urobí radosť všetkým!
Montáž
Tabuľa má spojovacie prvky pre ľahké zavesenie. Zavesená doska vyčnieva zo steny približne o 5 mm. K zavesenie operadla sú potrebné hmoždinky s hlavou o priemere 7-8 mm. Menšia veľkosť hlavy skrutky spôsobí, že doska spadne dole, zatiaľ čo väčšiu veľkosť hlavy skrutky sa nezmestí do otvoru vyrazeného prívesku.
Montážny materiál nie je súčasťou tabule - musíte si ich kúpiť sami.