Akcia -30% Odporúčame

Allboards

€ 59,92 s DPH Pôvodná cena € 85,60, Ušetríte 30% (€ 25,68)

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 739 410 459

Skladom menej ako 5 ks Keď si tovar objednáte do 20:00, odosielame už nasledujúci pracovný deň.
ks
Výrobca: Allboards
Kód produktu: TS96_40008

Popis a špecifikácia

Sklenená magnetická tabule- dekoratívne obraz DREVO 90x60 cm
  • Unikátny ozdoba - sklenený obrázok s grafickým motívom v rozmere 90x60 cm poslúži ako dokonalá ozdoba a netradičné dekorácie vo vašom izbe.
  • Unikátny funkčnosť - obrázok ALLboards má jedinečnú vlastnosť: funguje aj ako sklenená magnetická doska. Na obrázok môžete písať kriedovými popisovačmi a pripevňovať k nemu predmety pomocou neodymových magnetov.
  • Realistický vzhľad - vďaka jedinečnej produkčnej technike majú sklenené grafiky extrémne realistický vzhľad a dokonale predstavujú každý najmenší detail, ktorý tvorí obraz.
  • Vysoká kvalita - obraz je vyrobený z vysoko kvalitného tvrdeného skla odolného proti rozbitiu. Sklo je úplne bezpečné a každý deň sa veľmi ľahko udržuje. Pre seba a ako darček - sklenený obrázok sa perfektne hodí do obývacej izby, kuchyne, haly. Vďaka svojmu jedinečnému vzoru ho však možno zavesiť kamkoľvek. Táto sklenená tabuľa je tiež skvelý nápad na darček.

Unikátny ozdoba
Sklenená magnetická tabule- dekoratívne obraz DREVO 90x60 cm je netradičný a inovatívny dekorácie do miestnosti. Dodá kúzlo každému interiéru a bude vyzerať skvele na stene.
Medzi výhody sklenených obrazov patrí okrem ich futuristického vzhľadu aj hladkosť povrchu a jemný lesk, ktorý dáva charakter vyzdobeného izby. Sklenený obraz sa hodí všade: obývacia izba, hala, chodba, kuchyňa, spálňa, detská izba. Môžete ho tiež použiť na výzdobu vášho pracoviska, firmy, reštaurácie, hotela a kdekoľvek inde!
Unikátny funkčnosť Sklenený obrázok je nielen krásnou dekoráciou, ale možno ho použiť aj inými spôsobmi. Vďaka aplikovanej magnetickej vrstve má obraz rovnakú funkciu ako doska z magnetického skla! Môžete naň písať fixkou na suché mazanie a používať neodymové magnety!
Jedná sa o jedinečné funkcie dostupné iba od výrobcu ALLboards.
Pomocou magnetov môžete: pripnúť karty, poznámky, fotografie, zanechať správy, zapísať si veci, vytvoriť nákupný zoznam, vytvoriť zoznam úloh a mnoho ďalšieho.