0 bodov do vernostného systému

€ 45 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

Expedícia do 48 hodín Doručenie do 2-5 pracovných dní
ks
Kód produktu: SB60x65_00012

Popis a špecifikácia

Sklenená ochranná doska na stenu 60x65cm, je vhodná za varnú dosku = dekoratívne ochrana proti striekajúcej vode

Dokonalá ochrana proti nečistotám - tvrdené sklo zaisťuje úplnú bezpečnosť vašej steny za varnou doskou! Je vynikajúcou ochranou proti nečistotám, horúcemu mazive a inému postriekaniu.

Hygienické - sklo zabraňuje vniknutiu nečistôt a baktérií za ochrannú dosku. Vďaka tomu je sklenený protiprachový kryt hygienickejšie než plastové, akrylové alebo fóliové dosky. Sklo je navyše úplne bez zápachu a ľahko sa čistí.

Bezpečné a odolné - doska je vyrobená z najkvalitnejšieho tvrdeného skla odolného proti poškriabaniu a poškodeniu. Tvrdené sklo je tiež plne odolné voči vysokým teplotám, horúcim tukom a akýmkoľvek nečistotám.

Jednoduchá inštalácia na akýkoľvek povrch - ochrannú dosku možno ľahko namontovať na akýkoľvek povrch: dlaždice, omietka, farba, sadrokartón. Stačí naniesť lepidlo na určené miesta na doske a pritlačiť na povrch. Sklenená doska je vybavená dvoma prúžkami, na ktoré je potrebné naniesť lepidlo zodpovedajúce povrchu, z ktorého je vyrobená zadná časť pece. Nezabudnite zatlačiť dosku dole a počkať niekoľko hodín, než lepidlo zaschne.

Vysoká kvalita tlače - vďaka jedinečnej produkčnej technike má sklenená grafika extrémne realistický vzhľad a dokonale prezentuje každý najmenší detail, ktorý tvorí obraz.

K výrobe dosky bolo použité tvrdené sklo s hrúbkou 4 mm. Okraje sklá sú brúsené a rohy zaoblené. Tým je zaistená bezpečnosť pri každodennom používaní. Vďaka sklenenému povrchu sa doska veľmi ľahko udržuje každý deň.

Dosku je možné použiť za všetky typy varných dosiek. U plynovej dosky je možné použiť iba v prípade, že veľké horáky sú umiestnené v prednej časti varnej dosky. Hrnce ani plameň z horáka sa nesmú dotýkať ochrannej dosky.

 

 

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu