0 bodov do vernostného systému

€ 15 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

Expedícia do 48 hodín Doručenie do 2-5 pracovných dní
ks
Výrobca: ALLboads
Kód produktu: DK30x20_00108

Popis a špecifikácia

Sklenená doska na krájanie AZÚROVÁ A ZLATÁ 30x20 cm kuchynská doska ochranný panel, sklenená tácka

Univerzálny – sklenený panel má širokú škálu použitia. Možno ho použiť ako doštičku na krájanie, ochranu sporáka, servírovací podnos, podložku na studené aj teplé pokrmy alebo ako ďalšiu pracovnú plochu v kuchyni.
Hygienické – ideálne hladké sklo zabraňuje vniknutiu zvyškov jedla a baktérií. Vďaka tomu je sklenená doštička hygienickejšia ako drevené alebo plastové dosky. Okrem toho je panel úplne bez zápachu a ľahko umývateľný.
Bezpečné a odolné – doštička je vyrobená z najkvalitnejšieho tvrdeného skla odolného proti poškriabaniu a poškodeniu. Tvrdené sklo je taktiež plne odolné voči vysokým teplotám.
Univerzálna ochrana – sklenený panel môžete použiť na ochranu všetkých typov sporákov a varných dosiek: keramických, elektrických a plynových. Krytý sporák poskytuje v kuchyni ďalší pracovný priestor.
Vysoká kvalita tlače – vďaka unikátnej výrobnej technike má sklenená grafika mimoriadne realistický vzhľad a dokonale zobrazuje každý najmenší detail, ktorý tvorí obraz.

Všestranné

Sklenený panel s grafikou má mnoho využití:

Doštička na krájanie – doštičku možno použiť ako elegantnú, hygienickú doštičku.
Ochranný panel na sporák – Sklenený panel je možné použiť ako ochranu vášho sporáka alebo varnej dosky. To predlžuje jeho životnosť a chráni ho pred poškodením.
Ochrana pred nečistotami – sklenený panel môžete umiestniť na stenu za sporák, aby ste zabránili nečistotám a postriekaniu.
Podnos na jedlo – sklenenú dosku je možné úspešne použiť ako tácku na jedlo, studený tanier, podnos na desiatu.
Podložka pod horúci/studený riad – vďaka teplotnej odolnosti je možné sklenenú dosku použiť ako podložku na teplý i studený riad a hrnce.
Pracovná plocha navyše – po zakrytí sporáka skleneným panelom získame ďalšiu pracovnú plochu v kuchyni.

Hygiena a čistota
Sklenený povrch zaisťuje najvyššiu úroveň hygieny v kuchyni. Vďaka hladkému povrchu sa vo varnej doske nemôžu usadzovať zvyšky jedla, tekutiny ani baktérie. To je jednoznačná výhoda oproti doskám z dreva alebo plastu. Sklenený povrch je úplne bez zápachu a zabraňuje prenikaniu pachov. Sklo sa navyše veľmi ľahko čistí a pomáha udržovať ho čisté pri každodennom používaní.
Sklenený panel je vybavený gumovými nožičkami pre stabilitu a priľnavosť k zemi. (POZNÁMKA: nožičky dostanete s doskou!).

Bezpečné a odolné
Sklenená doštička je vyrobená z najkvalitnejšieho tvrdeného skla. Tvrdené sklo je odolné voči nárazom riadu, príborov alebo iných nástrojov. Najdôležitejšou vlastnosťou je však jeho odolnosť voči vysokým teplotám. Vďaka tomu je možné dosku ľahko použiť ako podložku na horúce hrnce, riad alebo taniere.

Tlač najvyššej kvality
Použitie moderných výrobných metód má za následok neuveriteľnú realistickosť prezentovanej grafiky. Farby sú sýte a verne reprodukované, na doske je vidieť každý najmenší detail. Použitá technika a nedostatočný prístup kyslíka k obrazu umožňuje trvalú ochranu pred vyblednutím farieb. Grafika si zachováva dokonalý vzhľad po celé roky!

Doštička je vyrobená z tvrdeného skla s hrúbkou 4 mm. Hrany skla sú brúsené a rohy zaoblené. Tým je zaistená bezpečnosť pri každodennom používaní. Vďaka sklenenému povrchu sa doska veľmi ľahko udržuje v čistote.

Sklenená doska je výborný a univerzálny nápad na darček, ktorý vďaka svojmu elegantnému dizajnu urobí radosť každému obdarovanému!

Parametre

Rozmer
30x20

Diskusia

Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu