Novinka

0 bodov do vernostného systému

€ 33 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

Expedícia do 48 hodín Doručenie do 2-5 pracovných dní
ks
Výrobca: Allboards
Kód produktu: PKSIN63WR

Popis a špecifikácia

A-board, jednostranný vodeodolný kriedový stojan, 78x44 cm, reklamný stojan

ODOLNÝ POVRCH - Čierny kriedový povrch je vyrobený z ABS plastu, ktorý zaisťuje vodeodolnosť a mimoriadnu životnosť. Môžete naň písať kriedou a kriedovými fixami. Je ideálny na vytváranie kresieb, propagačných sloganov a rôznych poznámok. 

RÁM - odolný, s dlhou životnosťou a extrémne ľahký. Je pokrytá lakom, ktorý poskytuje elegantnú farbu pri zachovaní prirodzenej štruktúry dreva. Rám je vďaka impregnácii vodeodolný.

POUŽITIE - tabuľa je vynikajúce reklamné a informačné médium. Na opakovane použiteľnom povrchu môžete jednoducho aktualizovať správy o menu alebo špeciálnych ponukách. Môžete naň tiež umiestniť pokyny, ako sa dostať na miesto konania.

UNIVERZALITA - reklamný stojan je žiadaným prvkom vybavenia reštaurácie, firmy, baru, kaviarne, kvetinárstva alebo zmrzlinárne. Možno ho ľahko používať aj doma, využiť ako pri samostatnej práci, tak pri kreatívnej hre s deťmi.

PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE - Použite ho ihneď po vybalení. Nemusíte nič krútiť, lepiť ani spájať! Súčasťou sady je aj spojovacia retiazka.

ROZMERY: celková šírka: 44 cm celková výška: 78 cm vnútorný rozmer: 65x38 cm šírka pásky: 3 cm hrúbka pásu: 1,8 cm výška nôh: 10 cm


 


Parametre

Rozmer
78x44 cm

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu