+ Darček

1 bod do vernostného systému

€ 119 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

Spresnite výber produktu

Do 14 dní expedice do 14 pracovných dní
ks
Výrobca: Allboards
Kód produktu: PK96MAXWR

Popis a špecifikácia

VODEODOLNÁ tabuľa pre popis kriedou alebo kriedovými popisovačmi - s kriedovým popisovačom ako darček. Farbu popisovača si prosím vyberte v ponuke voľby darčeka.

VODOTESNÁ reklamná tabuľa UNIVERSAL STABIL 10KG - kriedový stojan 118x61 cm

POVRCH - tabuľa je opatrená čiernou kriedovou popisovacou tabuľou z ABS plastu. Vďaka tomu je plne odolný voči vode! Je veľmi odolný, možno naň písať kriedou a kriedovými fixami.

RÁM - doska je vyrobená z vysoko kvalitného dreva. Je lakovaný, čo mu dodáva elegantnú hnedú farbu a vodeodolnosť pri zachovaní prirodzenej štruktúry dreva a kresby vlákien. Celý rám je veľmi hrubý a ťažký, vďaka čomu je statív nerozbitný a stabilný za všetkých podmienok (vietor, dážď)!

POUŽITIE - stojan na kriedu je výborným nosičom reklamy a informácií. Vďaka znovu využiteľnému priestoru je možné tam vyvesovať aktuálne informácie o prevádzke, aktuálnu ponuku, špeciálne ponuky, tipy, ako sa do prevádzky či firmy dostať.

UNIVERZÁLNE - reklamná tabuľa sa hodí kamkoľvek! Uplatníte v: reštaurácii, firme, prevádzke, bare, kaviarni, kvetinárstve, zmrzlinárstve. Je to tiež skvelá nástenka na použitie doma ako kreatívna nástenka pre dieťa!

PRIPRAVENÉ NA POUŽITIE - doska je pripravená na použitie ihneď po vybalení z krabice. Nemusíte nič krútiť, lepiť ani spájať! Ponúkame pohodlné a jednoduché použitie!

Rozmery: celková šírka: 61 cm celková výška: 118 cm vnútorný rozmer: 80 x 53 cm šírka lamely: 4 cm hrúbka lamiel: 2 cm výška nôh: 30 cm

Sada obsahuje aj spojovaciu retiazku!

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu