0 bodov do vernostného systému

ALLboards

€ 43 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

Na objednávku expedícia do 30 dní
ks
Výrobca: ALLboards
Kód produktu: CAN96_93

Popis a špecifikácia

CANVASboards je obraz na plátne s magnetickými vlastnosťami a elegantným matným povrchom, ktorý prenesie Váš interiér do novej éry estetiky. Štruktúra plátna v kombinácii s mimoriadnym zmyslom pre detail dodáva každému interiéru prestíž a jedinečný charakter. Nový produktový rad vyniká svojim dizajnom vďaka starostlivo vybranej grafike s hlbokými a výraznými farbami. To však nie je všetko, vďaka čomu je kolekcia CANVASboards taká jedinečná. Potlačené strany obrazu dodávajú 3D efekt, ktorý zdôrazňuje nekonvenčný a jedinečný charakter interiéru. Už nečakajte a zmeňte svoj priestor jedinečným spôsobom.

POVRCH

Základom CANVASboards je kovová doska so štruktúrou plátna a matnou povrchovou úpravou. Vďaka tomu má aj unikátne magnetické vlastnosti. Na povrch môžete pripevniť akýkoľvek typ magnetov. Obraz má špeciálne aplikovanú štruktúru uspôsobenú pre aplikáciu potlače. Pomocou najnovších technológií zaisťujeme výnimočnú kvalitu a ostrosť použitej grafiky.

LICENCOVANÁ GRAFIKA

Naše témy sú starostlivo vyberané tak, aby vyhovovali rôznym štýlom a potrebám. Poskytujeme vysoko kvalitnú tlač, ktorá poteší intenzitou a hĺbkou farieb. Naše obrazy nie sú len dekoráciou, ale aj spôsobom, ako sa vyjadriť a vytvoriť vo svojom okolí jedinečnú atmosféru.

INŠTALÁCIA

CANVASboards je ľahký, čo umožňuje jednoduchú montáž. Otvory umiestnené v každom rohu dosky umožňujú použitie klincov, skrutiek av určitých prípadoch lepiacich pások.

UNIVERZÁLNE

CANVASboards je unikátny rad matných malieb s 3D efektom. Sú elegantným doplnkom do spálne, obývacej izby, predsiene a dokonca aj kuchyne. Sú ideálne pre moderné kancelárie, kancelárie, recepcie a servisné priestory. Vytvorí útulnú a štýlovú atmosféru v hoteloch, reštauráciách, kaviarňach a baroch. Vyberte si dokonalú grafiku pre Vás a ozdobte s ňou akýkoľvek interiér.

CANVASboards je tiež originálny tip na darček: na narodeniny, kolaudačné párty, svadbu alebo mnoho ďalších príležitostí.

Vyrobené v EU.

Parametre

Produktový rad
CANVASboards
Rozmer
90x60

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu