3 body do vernostného systému

Allboards

€ 336 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 739 410 459

Skladom menej ako 5 ks Keď si tovar objednáte do 20:00, odosielame už nasledujúci pracovný deň.
ks
Výrobca: Allboards
Kód produktu: MOB1612

Popis a špecifikácia

SPOĽAHLIVÝ POVRCH

Biele magnetické ALLboardy sú vyrobené z pevného a odolného plechu, vďaka ktorému doska získava magnetické vlastnosti. Plech je pokrytý vrstvou laku, ktorý dáva doske bielu farbu a hladký a lesklý povrch. Vďaka použitiu vhodného laku je možné dosky za sucha zotrieť špongiou alebo papierovou utierkou, ktorá je súčasťou sady.

Na tabuľu môžeme pripevniť akýkoľvek typ magnetov: neodymové, turistické, klasické, dekoratívne.

Je tiež perfektný na použitie s magnetickými rámčekmi a ďalším magnetickým príslušenstvom.

MOBILNÉ a FUNKČNÉ

Otočná doska má systém 4 odolných koliesok. To zaisťuje plnú mobilitu! Kolieska majú aretačný systém, takže doska stojí na požadovanom mieste. Tabuľa je plne otočná a obojstranná, je možné na ňu písať z oboch strán. Tabuľa má navyše elegantnú hliníkovú policu na popisovače a ďalšie príslušenstvo!

ROBUSTNÝ RÁM

ALLboardy sú umiestnené v elegantnom hliníkovom ráme. Rám bol chránený proti korózii v procese eloxovania. Eloxovanie je proces, pri ktorom sa na povrchu kovu tvorí vrstva oxidu hlinitého. Vďaka nemu je povrch rámu nielen chránený proti korózii, ale taktiež sa stáva hladkým a lesklým.

APLIKÁCIA

Magnetická tabuľa má široké využitie. Bude skvelým vybavením kancelárie, firmy, konferenčnej miestnosti alebo školskej miestnosti. Uľahčí prezentáciu materiálov a umožní naplánovať aktivity alebo určiť denný plán.

Tabuľa je vhodná aj na domáce použitie. Môžete k nemu pripojiť dôležité informácie, fotografie, obrázky, nákupný zoznam, denný plán. Možnosti sú nekonečné!


Diskusia

Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 739 410 459

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu