0 bodov do vernostného systému

ALLboards

€ 99 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

Expedícia do 48 hodín Doručenie do 2-5 pracovných dní
ks
Výrobca: ALLboards
Kód produktu: EW03

Popis a špecifikácia

Drevený stojan 220 cm - prírodná farba


PEVNÝ A ODOLNÝ – stojan je vyrobený z masívneho bukového dreva, čo zaisťuje stabilitu a odolnosť proti poškodeniu. Konštrukciu upevňuje priložená podstava, ktorá poskytuje ďalšiu podporu.
JEDNODUCHÝ MECHANIZMUS – stojan je plne nastaviteľný. Rám je možné predĺžiť až do výšky 220 cm, čím sa výrazne zväčší úžitková plocha. Výrobok je možné ľahko rozložiť a zložiť, čo uľahčuje skladovanie.
FUNKČNOSŤ – hodí sa pre prácu ako v štúdiu, tak aj v plenéri, ale aj pre kancelársku prácu. Je to nielen vynikajúci doplnok pre maliarov a kresliarov. Stojan môže úspešne fungovať ako podpora pre rôzne typy úžitkových a dekoratívnych tabulí.
PRIPRAVENÉ NA POUŽITIE – drevený stojan je pripravený na použitie ihneď po vybalení z krabice. Všetky komponenty sú namontované a zmontované z výroby, aby sa zabránilo časovo náročnej ručnej práci.
 
Rozmery stojana:
• Výška: 160-220 cm (max. vo vysunutom stave).
• Šírka: 45 cm
• Hĺbka: 60 cm
 
ROBUSTNÝ A PRAKTICKÝ
Stojan z bukového dreva je stabilné a robustné riešenie, ktoré uľahčuje prácu a prezentáciu dôležitých informácií atraktívnym a pútavým spôsobom. Výrobok je vybavený drevenou podstavou, vďaka ktorej je ešte stabilnejší. Pomocou výškového nastavenia ho ľahko prispôsobíte vlastným potrebám.
 
VŠESTRANNÝ A FUNKČNÝ
Drevený stojan dobre funguje ako nástroj na vystavenie nielen obrazov, ale aj rôznych druhov tabúľ – kriedové, magnetické, korkové alebo textilné. Jeho použitím na tento účel môžete vytvoriť štýlový a funkčný doplnok do každého priestoru. Je ideálnou voľbou pre kancelárie, obývaciu izbu doma, kaviareň, reštauráciu, svadobnú sieň a akékoľvek iné miesto, kde sú dôležité informácie. Výrobok sa ľahko prenáša, takže preň ľahko nájdete miesto v akejkoľvek miestnosti.

Diskusia

Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu