Novinka

3 body do vernostného systému

ALLboards

€ 380 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

Expedícia do 48 hodín Doručenie do 2-5 pracovných dní
ks
Výrobca: ALLboards
Kód produktu: SP_TOS1510_F

Popis a špecifikácia

VYSOKÁ KVALITA - tabuľa je vyrobená z odolného bieleho lakovaného plechu. Jeho povrch je hladký, čo uľahčuje čistenie. Zmazateľnými fixami si naň môžete zapísať najdôležitejšie informácie.

PRAKTICKÉ - obojstranné, umiestnené na stojane na kolieskach. Vďaka tomu ho môžete umiestniť na ľubovoľné zvolené miesto v miestnosti. Dvojitá písacia plocha poskytuje ešte viac priestoru na dôležité poznámky. Doska je otočná, čo poskytuje ľahký a rýchly prístup na obe strany. Priložená hliníková polica na popisovače vám umožní usporiadať najnutnejšie príslušenstvo tak, aby ste ich mali vždy po ruke.

MAGNETICKÝ POVRCH - využite magnetické vlastnosti dosky.

JEDNODUCHÁ, INTUITÍVNA MONTÁŽ - doska sa pripevňuje k stojanu pomocou priloženej montážnej sady. V balení je návod - pomocou neho rýchlo spojíte všetky diely dohromady.

FUNKČNOSŤ - ideálna pre kancelárske alebo školské použitie. Zlepší organizáciu a prenos správ kolegom a študentom. Možno ho s úspechom použiť na rokovaniach a konferenciách – ako na písanie poznámok, tak na prezentáciu informácií.

10 ROKOV ZÁRUKA NA POVRCH - pokiaľ budete dosku používať v súlade s odporúčaniami, môžete sa tešiť na dlhodobú záruku na jej povrch. Vyberte si produkty, ktoré vám budú dlho slúžiť.

VYROBENÉ V EU- výrobok spĺňa požiadavky Európskej únie z hľadiska materiálov použitých pri výrobe. V roku 2020 získali produkty ALLboards Certifikát overenej kvality produktov TÜV NORD, udeľovaný výrobcom, ktorým záleží na kvalite svojich produktov.

Rozmery dosky: výška 100 cm šírka 150 cm celková výška dosky so stojanom 195 cm

Parametre

Farba rámu
Strieborná
Produktový rad
CLASSIC
Rozmer
150x100

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu

Oboustranná tabule Premium revolver 120 x 90cm P-TOS129 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>