0 bodov do vernostného systému

ALLboards

€ 58 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

Na objednávku expedícia do 30 dní
ks
Výrobca: ALLboards
Kód produktu: TSOM60x40

Popis a špecifikácia

Sklenený obrázok je skvelý nápad na darček.

Vďaka svojmu elegantnému vzhľadu a ďalším funkciám magnetickej dosky urobí radosť všetkým!

Ide o tabuľu na mieru. Ak budete mať záujem o výrobu sklenené magnetické tabule s vlastnou fotografiou, prosíme o zaslanie fotografie, ktorú si prajete na tabuľu umiestniť, v PDF alebo JPG formáte, na adresu info@tabule-magneticke.cz, aj so všetkými špecifikáciami, kde Vám bude vytvorená cenová ponuka (v prípade iného rozmeru ako 60x40 cm). Termín dodania je u sklenenej magnetickej tabule 60x40 cm s vlastnou fotografiou je cca 5 týždnů od zaplatenia.

Sklenená magnetická tabuľaje mimoriadny produkt, ktorý kombinuje funkčnosť klasickej magnetickej tabule s moderným dizajnom.

Tabuľa je vyrobená zo špeciálneho číreho skla bez zeleného odtieňa a vďaka tomu vynikne fotka ešte lepšie.

Na výrobu obrazu bolo použité tvrdené sklo s hrúbkou 4 mm. Okraje sklá sú vybrúsené a rohy sú vyrezané v priamom uhle. Tým je zaistená bezpečnosť pri každodennom používaní.

Vďaka sklenenému povrchu sa doska veľmi ľahko udržiava.

Sklenený obrázok je nielen krásnou dekoráciou, ale možno ho použiť aj inými spôsobmi.

Vďaka aplikovanej magnetickej vrstve má obraz rovnakú funkciu ako doska z magnetického skla!

Môžete na ňu písať fixkou na suché mazanie a používať neodýmové magnety!

Použitie moderných výrobných metód viedlo k neuveriteľnému realizmu prezentovaných obrázkov. Farby sú sýte a verne reprodukované, obraz ukazuje každý najmenší detail.

Použitá technika a nedostatočný prístup kyslíka k obrazu umožňuje trvalú ochranu grafiky a jej ochranu pred vyblednutím farieb. Obraz si zachováva svoj dokonalý vzhľad po celé roky!

Montáž

Tabuľa má spojovacie prvky pre ľahké zavesenie. Zavesená doska vyčnieva zo steny približne o 5 mm. Na zavesenie tabule sú potrebné hmoždinky s hlavou o priemere 78 mm. Menšia veľkosť hlavy skrutky spôsobí, že doska spadne dole, zatiaľ čo väčšia veľkosť hlavy skrutky sa nezmestí do pripraveného otvoru na zavesenie.

Na sklenené magnetické platne by sa mali používať iba špeciálne neodýmové magnety so zodpovedajúcou magnetickou silou. Staršie magnety (čierne) a malé (nízkoenergetické) neodýmové magnety, ozdobné (upomienkové) magnety, sa na tabuli neudržia. Použitie príliš silných (veľkých) magnetov z neodýmu môže dosku poškodiť. Pri použití neodýmových magnetov buďte opatrní nekontrolované priame pripojenie neodymových magnetov môže poškodiť pokožku. Vďaka svojim fyzikálnym vlastnostiam sú neodýmové magnety krehké a pri páde alebo nekontrolovanom spájaní magnetov sa môžu zlomiť.

Parametre

Produktový rad
CUSTOM
Rozmer
60x40

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu