0 bodov do vernostného systému

ALLboards

€ 15 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

Expedícia do 48 hodín Doručenie do 2-5 pracovných dní
ks
Výrobca: ALLboards
Kód produktu: HWB34A

Popis a špecifikácia

Magnetická biela tabuľa 40x30 cm v hliníkovom ráme + PRÍSUŠENSTVO


OBOJSTRANNÝ, HLADKÝ POVRCH – povrch tabule ALLboards je vyrobený z bieleho lakovaného plechu, ktorý zaisťuje dokonalú hladkosť, ľahké čistenie a dlhodobú životnosť. Plech je umiestnený na oboch stranách výrobku. Získate tak ešte viac miesta na všetky svoje poznámky. Na tabuli môžete písať fixky stierateľnými za sucha a pripevniť na ňu všetky druhy magnetov.
RÁM – vyrobený z hliníka chráneného proti korózii v elegantnej šedej farbe. Zosilnená konštrukcia zaisťuje stabilitu konštrukcie a odolnosť proti poškodeniu.
APLIKÁCIA – doska je ideálna pre kancelárske aj domáce použitie. Je to vynikajúce vybavenie pre moderné kancelárske a komerčné zariadenia. Funguje dobre aj doma av detskej izbe.
ZADARMO – spolu s doskou sada obsahuje: 2 x magnet a popisovač.

Spoľahlivý povrch


Povrch tabuľu ALLboards je vyrobený z pevného a odolného plechu, vďaka čomu doska získava magnetické vlastnosti. Plech je pokrytý vrstvou laku, ktorý mu dodáva bielu farbu a hladkosť. Dosku je možné utrieť do sucha priloženou špongiou alebo papierovou utierkou. Povrch je obojstranný, čo vám poskytne ešte viac priestoru pre všetky vaše poznámky. Môžeme naň pripevniť všetky druhy magnetov: neodymové, turistické, klasické, dekoratívne. Je tiež ideálny na použitie s magnetickými rámčekmi a ďalším magnetickým príslušenstvom.

Odolný rám


Povrch dosky je obklopený elegantným šedým hliníkovým rámom. Rám bol chránený proti korózii v procese eloxovania. Eloxovanie je proces, pri ktorom sa na povrchu kovu vytvorí vrstva oxidu hlinitého. Vďaka tomu je povrch rámu nielen chránený proti korózii, ale taktiež sa stáva hladkým a lesklým.

Jednoduchá inštalácia

Aby sme splnili očakávania našich zákazníkov, pridávame do montážnej sady vysoko kvalitnú obojstrannú pásku (v 4 častiach s rozmermi 2,5 x 2,5 cm). Ide o prvok, ktorý umožňuje ľahko prilepiť dosku k stene, a to ako zvisle, tak vodorovne. Lepidlo je veľmi odolné - vďaka tomu doska trvalo priľne k vybranému miestu a zostane stabilná. Vezmite prosím na vedomie, že akonáhle bude produkt nalepený, bude možné ho použiť na jednej strane.

Použitie

Magnetická biela tabuľa má širokú škálu použitia. Bude to vynikajúce vybavenie do kancelárie, firmy, konferenčnej miestnosti alebo školskej miestnosti. Uľahčí vytváranie poznámok a prezentáciu informácií a tiež vám umožní plánovať všetky aktivity. Doska je vhodná aj na domáce použitie. Je to výborný plánovač, miesto pre turistické magnety, tabule, kde sa môžete naučiť písať alebo kresliť. Môžete k nemu pripojiť dôležité informácie, fotografie, obrázky, nákupný zoznam alebo denný plán.

BEZPLATNE!

Súprava obsahuje 2 x magnet a popisovač.

Parametre

Farba rámu
Strieborná
Rozmer
30x40

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu