0 bodov do vernostného systému

€ 32 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

Na objednávku expedícia do 30 dní
ks
Výrobca: Allboards
Kód produktu: TS60x40_46_0_90_0

Popis a špecifikácia

Sklenená farebná tabuľa 60x40 cm, je netradičnou a inovatívnou dekoráciou do izby.

Dodá kúzlo každému interiéru a na stene bude vyzerať skvele.

Medzi prednosti sklenených tabúľ patrí okrem futuristického vzhľadu aj hladkosť povrchu a jemný lesk, ktorý dodáva miestnosti charakter. Sklenená tabuľa sa hodí všade: obývacia izba, predsieň, chodba, kuchyňa, spálňa.

Využijete ho aj v práci, vo firme, v reštaurácii, hoteli a kdekoľvek inde!

Vďaka nanesenej magnetickej vrstve je doska pekná a funkčná!

Môžete naň písať suchými fixami a používať neodymové magnety! Jedná sa o unikátne funkcie, dostupné iba od výrobcu ALLboards.

Pomocou magnetov a fixiek môžete: pripínať lepiace papieriky, poznámky, fotografie, zanechávať správy, zapisovať si veci, ktoré treba urobiť, vytvárať nákupný zoznam, vytvárať zoznam úloh a mnoho ďalšieho.

Použitie moderných výrobných postupov viedlo k úžasnej realistickosti prezentovaných farieb. Farby sú sýte a verne reprodukované. Použitá technika a nedostatočný prístup kyslíka k laminátu umožňujú trvalú ochranu farby a jej ochranu pred vyblednutím. Tabuľa si zachováva svoj dokonalý vzhľad po celé roky!

Na zhotovenie obrazu bolo použité 4mm silné tvrdené sklo.

Okraje skla sú zabrúsené a rohy zrezané do pravého uhla.

To zaisťuje bezpečnosť pri každodennom používaní. Vďaka sklenenému povrchu je tabuľa veľmi jednoduchá na každodennú údržbu.

Sklenená tabuľa je skvelý nápad na darček.

Vďaka elegantnému vzhľadu a doplnkovým funkcionalitám magnetické tabule urobí radosť každému obdarovanému! Doska má upevňovacie prvky pre ľahké zavesenie.

Predsadená tabuľa vyčnieva zo steny o cca 5 mm. Na zavesenie tabule sú potrebné hmoždinky s hlavicami s priemerom 7-8mm. Menšia veľkosť hlavy skrutky spôsobí pád dosky, zatiaľ čo väčšia veľkosť hlavy skrutky sa nezmestí do otvoru embosovaného závesu. Kolíčky nie sú súčasťou dosky - je nutné ich zakúpiť samostatne.

Všetky tabule sú vyrábané na individuálnu objednávku. Výroba každej tabule začína po zadaní objednávky. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že v prípade nákupu sklenených tabúľ vyrobených podľa individuálnych smerníc zákazníkov čo do veľkosti či farby je vylúčené právo na odstúpenie od zmluvy.

Na sklenených magnetických tabuliach by sa mali používať iba špeciálne neodýmové magnety s príslušným magnetickým výkonom. Staršie magnety (čierne) a dekoračné magnety (suveníry) obvykle nedržia na sklenených magnetických tabuliach, ale môžete na nich pripevniť malý neodýmový magnet. Použitie príliš silných neodýmových magnetov (veľkých) môže spôsobiť poškodenie tabule.

Montáž:


Tabuľa má upevnenie, umožňujúce jednoduché zavesenie zvislo aj horizontálne. Zavesená tabuľa vyčnieva zo steny približne 5 mm.

Tabule s rozmermi väčšími ako 120x90 cm sú namontované na špeciálnom koľajničkovom systéme, ktorý je súčasťou dodávky. Je to podobné zariadenie, ktoré môžete nájsť aj na závesných skriniach alebo kychynských zostavách.

Na zavesenie tabule na sadrokartónovú stenu použite špeciálne hmoždinky, určené pre sadrokartónové steny, ktoré zodpovedajú hmotnosti tabule.

V prípade zavesenia dosky na inú stenu ako sadrokartón – napr. na tehlu, betón, Ytong – musia byť do hmoždiniek použité skrutky s kužeľovou hlavou s priemerom 7 - 8 mm. Menšia veľkosť skrutky spôsobí pád tabule; a väčšia veľkosť hlavy sa nevojde do zavesovacieho otvoru.

Radi by sme vás láskavo informovali, že v prípade nákupu sklenených dosiek, ktoré sú pre zákazníkov vyrábané podľa individuálnych pokynov (veľkosť alebo farba), je vylúčené právo odstúpiť od zmluvy.Parametre

Produktový rad
COLOR
Rozmer
60x40

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu