0 bodov do vernostného systému

ALLboards

€ 25 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

Expedícia do 48 hodín Doručenie do 2-5 pracovných dní
ks

Popis a špecifikácia

Korková a magnetická tabuľa 90x60 cm COMBI drevený rám + PRÍSLUŠENSTVO ZADARMO

  • Dve tabule v jednej – kombinovaná nástenka ALLboards spája dva typy tabulí: korkovú a bielu magnetickú.
  • Funkčnosť a pohodlie – vďaka rôznym povrchom získava tabuľa funkčnosť niekoľkých tabúľ. Korková nástenka umožňuje pripevniť na ňu špendlíky alebo pripináčiky. Biela magnetická tabuľa umožňuje písať na ňu fixky a pomocou magnetov zobrazovať dôležité informácie, poznámky alebo fotografie.
  • Vysoká kvalita – tabuľa je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov: farebný korok a plne magnetický, biely laminovaný plech.
  • RÁM – celok je uzavretý v elegantnom drevenom lakovanom ráme. To zaručuje stabilitu celej konštrukcie a odolnosť proti poškodeniu.
  • Módne a praktické – kombinovaná tabuľa je nielen funkčná, ale aj elegantná. Dokonale sa hodí na výzdobu bytu alebo kancelárie. Je to tiež skvelý nápad do detskej izby.

 2 v 1

Kombinovaná tabuľa ALLboards je to hybridná nástenka, ktorá umožňuje používať dva rôzne povrchy súčasne. Jednou z nich je obľúbená korková doska. Samoopravný portugalský korok zaisťuje odolnosť a elegantný vzhľad tabule po veľmi dlhú dobu. Je vhodný na použitie so špendlíkmi a pripináčikmi. Ľahko naň umiestnite všetky informácie, oznámenia, fotografie a ďalšie veci, ktoré sú pre vás dôležité.

Druhá časť tabule je vyrobená z bieleho lakovaného plechu. Má to mnoho výhod. Plech je pokrytý vrstvou laku, ktorá dodáva doske bielu farbu a hladký a lesklý povrch. Vďaka použitiu vhodného laku je možné dosky utrieť do sucha pomocou priloženej hubky alebo papierovej utierky. Na dosku môžeme pripevniť všetky druhy magnetov: neodymové, turistické, klasické, dekoratívne. Je tiež ideálny na použitie s magnetickými rámami a ďalším magnetickým príslušenstvom.

Konštrukcia najvyššej kvality

Tabuľa bola vyrobená z najkvalitnejších materiálov as náležitou výrobnou starostlivosťou. Korkové a magnetické časti sú úplne bezpečné a odolné proti poškodeniu. Celá konštrukcia je zakončená pevným lakovaným rámom, ktorý zaisťuje stabilitu dosky.

Funkčné a elegantné

Kombinovaná doska ALLboards má okrem funkčnosti magnetickej a korkovej dosky aj moderný, elegantný dizajn. Doska dokonale zapadá do dizajnu interiéru. Doska sa skvele hodí do detskej izby, ale aj do ostatných miestností v dome. Užitočnú funkciu bude plniť aj vo firme, prevádzke, reštaurácii alebo hoteli.

Montáž

Doska je namontovaná do steny pomocou klincov a montážnych závesov, ktoré sú súčasťou sady. Je možné ho zavesiť zvisle aj vodorovne.

Sada obsahuje ZADARMO:

  • 4 x pripináčiky,
  • 2 x magnet,
  • Popisovač.

Parametre

Produktový rad
COMBI
Rozmer
90x60

Diskusia

Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu