ALLboards

€ 5 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

Expedícia do 48 hodín Doručenie do 2-5 pracovných dní
ks
Výrobca: ALLboards
Kód produktu: EWMINI01

Popis a špecifikácia

SILNÝ A ODOLNÝ – mini stojan je vyrobený z kvalitného dreva, ktoré zaisťuje stabilitu a odolnosť voči poškodeniu.

KOMPAKTNÉ ROZMERY – drevený stojan miniatúrnej veľkosti sa hodí do každého priestoru, aj keď má obmedzený priestor. Je skvelým doplnkom stola, pultu alebo police.  

JEDNODUCHÝ MECHANIZMUS – produkt si môžete prispôsobiť podľa vlastných potrieb! Je ľahké zložiť a rozložiť. Odnímateľný rámový prvok sa dá ľahko kombinovať so zvyškom konštrukcie, čím sa zvýši jeho využiteľná plocha.

FUNKČNOSŤ – mini stojan je perfektnou podporou pri tvorbe alebo maľovaní v menších formátoch. Môžete ho použiť aj v kombinácii s bielym magnetickým panelom vo veľkosti nie väčšej ako A4. To vám dáva možnosť poskytnúť atraktívne informácie, napr. o dennej ponuke alebo tipy pre účastníkov jednotlivých podujatí. 

 

Rozmery mini stojana: 

Výška: 32.5 cm

Šírka: 16 cm

Hĺbka: 9 cm

 

ROBUSTNÉ A PRAKTICKÉ 

Mini stojan vyrobený z dreva sa vyznačuje vysokou odolnosťou a odolnosťou voči poškodeniu. Jeho nastavenie je možné ľahko upraviť podľa vašich preferencií. Malá veľkosť produktu umožňuje jeho premiestnenie na rôzne miesta a integráciu do akéhokoľvek priestoru. Je to skvelá voľba pre ľudí, ktorí oceňujú funkčné riešenia. Stánok môžete využiť vonku aj v kancelárii, umeleckej miestnosti, dome alebo reštaurácii.

VŠESTRANNÝ A FUNKČNÝ

Mini stojan z dreva je atraktívnym a funkčným doplnkom každej miestnosti. Môžete ho úspešne použiť ako podporu plátna v individuálnych a skupinových výtvarných kurzoch. Skvele funguje aj ako stojan na rôzne predmety, ako sú fotografie alebo výtlačky. Perfektne sa hodí aj k magnetickým tabuliam vo formáte nie väčšom ako A4. Kombinácia týchto dvoch produktov umožňuje prezentovať m.in atraktívnym spôsobom. Menu reštaurácie alebo baru, informácie o špeciálnych ponukách alebo správy pre svadobných hostí. Je to skvelý spôsob, ako vytvoriť jedinečnú dekoráciu prispôsobenú príležitosti alebo miestu.

Diskusia

Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu