-3%

0 bodov do vernostného systému

€ 19 s DPH Štandardná cena € 19,50, Ušetríte 3% (€ 0,50)

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

Expedícia do 48 hodín Doručenie do 2-5 pracovných dní
ks
Výrobca: Allboards
Kód produktu: TB96ECO

Popis a špecifikácia

POVRCH - čierny, kriedový povrch je vyrobený z HDF dosky vysokej hustoty. Môžete naň písať kriedou a kriedovými fixami. Je veľmi odolný a ľahko sa čistí.

RÁM - SOLID FRAME - odolný, drevený a extrémne ľahký. Bol pokrytý čiernym lakom, ktorý zvýrazňuje farbu a štruktúru dreva a kresbu kresby

ECO MODEL – klasická kriedová tabuľa v novej verzii. Vyznačuje sa jemnejšou štruktúrou, menej zaťažujúce životné prostredie

Tabuľa je vhodná na využitie v reštauráciách, kaviarňach, krčmách a všade tam, kde potrebujete často a ľahko prezentovať informácie zákazníkom.

INŠTALÁCIA - je možné ho pripevniť na stenu zvisle alebo vodorovne pomocou montážnych otvorov na zadnej strane rámu. Vďaka tomu ju ľahko zmestíte do každého priestoru.

Tabuľa je iba interiérová. Nie je vhodná na umiestnenie von.

Odolná a štýlová

Kriedovo čierny povrch tabuli je uzavretý v elegantnom drevenom ráme pokrytom bezfarebným lakom. Konštrukcia je odolná, stabilná a zároveň ľahká. Vďaka kombinácii funkčných a estetických hodnôt získate štýlový produkt, ktorý bude podporovať všetku aktivitu v rôznych oblastiach života.

Univerzálna a praktická

Tabuľa od ALLboards je univerzálna. Ľahko ho napasujete na vybrané miesto. Bude sa hodiť všade tam, kde je potrebné organizovať a odovzdávať informácie. Môžete ho použiť v kancelárii, bare alebo v domácom prostredí. Na verejných miestach, tabuľa Vám umožní informovať zákazníkov o otváracej dobe alebo špeciálnych ponukách. Doma ho využite na kreatívne trávenie času so svojimi blízkymi.

Možnosť vertikálnej aj horizontálnej inštalácie

Namontujte dosku zvisle alebo vodorovne pomocou montážnych otvorov na zadnej strane rámu. Je to skvelá voľba, najmä ak máte obmedzený priestor. Vďaka tejto možnosti určite nájdete miesto na vybranej stene."

Parametre

Rozmer
90x60

Diskusia

Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu