0 bodov do vernostného systému

ALLboards

€ 12 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

Do 7 dnů expedice do 7 pracovných dnů
ks
Výrobca: ALLboards
Kód produktu: NFCHALK1006

Popis a špecifikácia

Panely sú dodávané s otvormi!!! Pokiaľ si prajete dodať panel bez otvorov, prosíme o uvedenie tejto informácie do textu k objednávke.

OBOJSTRANNÁ TABUĽA – bezrámová magnetická kriedová tabuľa 100x6 cm je vybavená dvoma funkčnými povrchmi: matný, čierny, magnetický, určený na písanie kriedou, a lesklý, biely, magnetický, ideálny na písanie za sucha stierateľnými fixami. Vďaka tomuto riešeniu poskytuje produkt plnú slobodu pri jeho efektívnom použití v rôznych situáciách.

MAGNETICKÁ – vďaka použitým komponentom je panel plne magnetický. Je to skvelé miesto na pripevnenie akéhokoľvek typu magnetov: klasické, turistické, suvenírové, neodymové.

BEZ RÁMU – výrobok má leštené strany, s pravouhlými rohmi. To dáva elegantný vzhľad a uľahčuje integráciu dosky do interiéru.

MNOHO MOŽNOSTÍ POUŽITIA – obojstranný panel je štýlový doplnok, ktorý sa hodí na mnoho miest. Možno ho použiť v kancelárii, domácnosti, škole, reštaurácii alebo bare. Vďaka malým rozmerom preň nájdete miesto na každej stene.

HOTOVÝ VÝROBOK – tabuľa má dva vyvŕtané otvory s priemerom 5 mm a kompletnú montážnu sadu, ktorá obsahuje 2 x kolíky a 2 x čierne krytky.

Výhody produktu:

  • Extrémne hladký stierateľný a magnetický povrch – môžete na ňom vytvárať poznámky, ktoré je možné ľahko zotrieť vlhkou handričkou alebo hubkou. Bezrámovú magnetickú tabuľu 100x6 cm je možné s úspechom využiť aj ako miesto na zavesenie fotografií alebo papierikov s poznámkami – použite klasické aj neodymové magnety. Je to tiež skvelý priestor na vystavenie magnetov z vašich ciest.
  • Ľahký panel s vysokou tuhosťou – výrobok váži iba 0,5 kg! Ľahko sa prenáša a zostavuje sami. Zavesíme na špendlíky priskrutkované do steny. Môžete ho zavesiť vertikálne alebo horizontálne.


Parametre

Produktový rad
PANEL
Rozmer
100x6

Diskusia

Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu