Allboards

€ 42,99 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 739 410 459

Skladom viac ako 5 ks Keď si tovar objednáte do 20:00, odosielame už nasledujúci pracovný deň.
ks
Výrobca: Allboards
Kód produktu: TSO60x40

Popis a špecifikácia

Magnetická tabuľa typu SUPERWHITE Premium
Sklenené magnetické tabule sú mimoriadnym produktom, ktorý kombinuje funkčnosť klasickej bielej magnetickej tabule s moderným designom.

Doska magnetického skla OPTIWHITE Premium je vyrobená zo špeciálneho číreho skla bez zeleného odtieňa. Vďaka intenzívnej belosti, sklenené tabule OPTIWHITE krásne vyniknú na stene, čo rýchlo priťahuje pozornosť tých, ktorí sú v miestnosti. Premium biele sklenené tabule sú určené na kancelárske použitie alebo aj na použitie v domácnosti.

Vďaka kombinácii moderného stylingu, jednoduchosti a funkčnosti je tento produkt stále obľúbenejší.

Na obrázku dole je vidieť rozdiel medzi sklami typu float, z ktorých je vyrobený náš rad Standard a sú tam aj sklá Optiwhite, z ktorých je tento rad PREMIUM.

 

Optiwhite sklenené tabule sú vyrobené z vysoko kvalitného skla, na ktoré môžete písať stierateľnými popisovačmi, permanentnými popisovačmi alebo aj kriedovými popisovačmi so 100 % odolnosťou proti oderu. Povrch sa čistí magnetickou hubkou alebo handričkou. Pri použití permanentného popisovača odporúčame použiť prostriedok na umývanie skla.

Zadná časť dosky Optiwhite je vystužená pozinkovanou železnou doskou, ktorá dáva tabuli magnetické vlastnosti a priamo prináša možnosť prichytenia poznámok či dokumentov pomocou špeciálnych magnetov.

Okraje skla sú leštené a rohy sú rezané do pravého uhla, čo dáva doske tenký vzhľad.


Na sklenených magnetických tabuliach by sa mali používať iba špeciálne neodýmové magnety s príslušným magnetickým výkonom. Pozor! Použitie príliš silných neodýmových magnetov (veľkých) môže spôsobiť poškodenie tabule. Štandardné magnety (čierne ) a dekoračné magnety (spomienkové) vo väčšine prípadov nedržia na magnetickej tabuli. (Možnosťou je pripevniť na nich malé neodýmové magnety.)

Montáž:

Hmoždinky a skrutky nie sú súčasťou balenia tabule.


Tabuľa má upevnenie, ktoré umožňuje jednoduché zavesenie zvislo alebo horizontálne. Zavesená tabuľa vyčnieva zo steny približne 5 mm.

Tabule s rozmermi väčšími ako 120x90 cm sa montujú na špeciálne koľajničky, ktoré sú súčasťou balenia. Ide o podobné zariadenie, ktoré môžete nájsť aj na závesných skriniach alebo kychynských zostavách.

Keď potrebujete tabuľu zavesiť na sadrokartónovú stenu, použite špeciálne hmoždinky do sadrokartónovej steny, ktoré sú určené pre danú hmotnosť tabule.

Keď chcete tabuľu zavesiť na inú stenu (tehlovú, betónovú, Ytong a pod.) – musia byť použité skrutky s kužeľovou hlavou s priemerom hlavy 7-8 mm. Menšia veľkosť hlavy skrutky spôsobí pád, naopak väčšia veľkosť hlavy sa nevojde do otvoru na zavesenie.

Radi by sme vás informovali, že v prípade nákupu sklenených dosiek vyrábaných pre zákazníkov podľa individuálnych pokynov, ktoré sa týkajú veľkosti alebo farby – je vylúčené právo odstúpiť od zmluvy.

Hmotnosť: 4 kg

Parametre

Povrch
Sklenený
Rám
Bez Rámu
Rozmer
60x40

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 739 410 459

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu