€ 54 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

Expedícia do 48 hodín Doručenie do 2-5 pracovných dní
ks
Kód produktu: HMWHITE96D

Popis a špecifikácia

DOMČEK – Biela magnetická tabuľa v tvare domčeka - vrátane príslušenstva viď.foto

Funkčná dekorácia do detskej izby

  • Magnetický za sucha stierateľný povrch – tabuľa má biely povrch, na ktorý je možné písať mazateľnými fixami a pripevňovať poznámky pomocou klasických aj nedymových magnetov.
  • Funkčnosť a pohodlie – vlastnosti povrchu sa premietajú do možnosti opakovaného použitia tabule. Na tabuli môžete vytvárať rôzne kresby a poznámky, ktoré je možné ľahko utrieť do sucha handričkou alebo hubkou.
  • Vysoká kvalita – tabuľa v tvare domčeka je vyrobená z kvalitného magnetického plechu stieraného za sucha. Biela tabuľa je uzavretá v elegantnom drevenom ráme. Vďaka tomu zostáva konštrukcia stabilná a odolná proti poškodeniu.
  • Moderná a praktická – biela tabuľa v tvare domčeka je nielen funkčná, ale aj elegantná. Skvele sa bude hodiť do bytových aj kancelárskych zariadení. Bude tiež užitočnou dekoráciou v detskej izbe.

Na najrôznejšie úlohy

Magnetická tabuľa ALLboards je vyrobená z bieleho lakovaného plechu s magnetickými vlastnosťami. Vďaka tomu ju môžete využiť mnohými spôsobmi - písaním, kreslením alebo pripevňovaním plagátov, kartičiek s nákupnými zoznamami alebo fotografií na jej povrch.

Ručne písané poznámky môžete vytvárať pomocou fixiek určených na magnetické tabule. Všetky poznámky a kresby ľahko vymažete – hubkou alebo papierovou utierkou. Plochu tabule je možné s úspechom využiť aj ako miesto na vystavenie vašich obľúbených fotografií a plagátov s rozprávkovými postavičkami. Vybrané dekorácie naň môžete pripevniť pomocou klasických aj neodýmových magnetov. Vďaka tomu môžete mať všetky inšpirácie na dosah ruky - ocenia to predovšetkým vaše dieťa. Alebo ste boli nedávno na rodinnej dovolenke? Turistický magnet visiaci na magnetickej tabuli DOMČEK vám bude túto skvelú dobu neustále pripomínať.

Pevná a odolná

Magnetická tabuľa je vyrobená z najkvalitnejších materiálov. Všetky prvky sú úplne bezpečné a odolné proti poškodeniu. Konštrukcia je uzavretá v pevnom drevenom ráme, ktorý zaisťuje stabilitu.

Montáž

Tabuľa ALLboards v tvare domčeka sa montuje na stenu pomocou plieškov – závesok priskrutkovaných do rámu, ktoré sú súčasťou priloženej inštalačnej sady. Dá sa zavesiť ako zvisle, tak vodorovne, čo umožňuje s jeho pomocou vytvárať individuálny aranžmán.

Elegantná dekorácia

Nie je iba funkčná – vyznačuje sa aj moderným elegantným vzhľadom a klasickou farbou. Vďaka tomu skvele zapadne do každého interiéru. Dobre poslúži v detskej izbe a ďalších domácich miestnostiach. Bude tiež užitočnou dekoráciou vo firme, reštaurácii alebo hoteli. Spojte ho s ďalšími doskami rovnakého tvaru a vytvorte na vybranej stene efektný plot. Nikto okolo takej ozdoby ľahostajne neprejde!

Parametre

Šírka
60 cm, 90 cm
Výška
60 cm, 90 cm
Rozmer
90x60

Diskusia

Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu