0 bodov do vernostného systému

€ 49 s DPH

Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?

Volajte: +420 604 958 605

Expedícia do 48 hodín Doručenie do 2-5 pracovných dní
ks
Kód produktu: HMWHITE96D+MMG

Popis a špecifikácia

DOMČEK – Biela magnetická tabuľa v tvare domčeka - vrátane príslušenstva viď.foto

Funkčná dekorácia do detskej izby

  • Magnetický za sucha stierateľný povrch – tabuľa má biely povrch, na ktorý je možné písať mazateľnými fixami a pripevňovať poznámky pomocou klasických aj nedymových magnetov.
  • Funkčnosť a pohodlie – vlastnosti povrchu sa premietajú do možnosti opakovaného použitia tabule. Na tabuli môžete vytvárať rôzne kresby a poznámky, ktoré je možné ľahko utrieť do sucha handričkou alebo hubkou.
  • Vysoká kvalita – tabuľa v tvare domčeka je vyrobená z kvalitného magnetického plechu stieraného za sucha. Biela tabuľa je uzavretá v elegantnom drevenom ráme. Vďaka tomu zostáva konštrukcia stabilná a odolná proti poškodeniu.
  • Moderná a praktická – biela tabuľa v tvare domčeka je nielen funkčná, ale aj elegantná. Skvele sa bude hodiť do bytových aj kancelárskych zariadení. Bude tiež užitočnou dekoráciou v detskej izbe.

Na najrôznejšie úlohy

Magnetická tabuľa ALLboards je vyrobená z bieleho lakovaného plechu s magnetickými vlastnosťami. Vďaka tomu ju môžete využiť mnohými spôsobmi - písaním, kreslením alebo pripevňovaním plagátov, kartičiek s nákupnými zoznamami alebo fotografií na jej povrch.

Ručne písané poznámky môžete vytvárať pomocou fixiek určených na magnetické tabule. Všetky poznámky a kresby ľahko vymažete – hubkou alebo papierovou utierkou. Plochu tabule je možné s úspechom využiť aj ako miesto na vystavenie vašich obľúbených fotografií a plagátov s rozprávkovými postavičkami. Vybrané dekorácie naň môžete pripevniť pomocou klasických aj neodýmových magnetov. Vďaka tomu môžete mať všetky inšpirácie na dosah ruky - ocenia to predovšetkým vaše dieťa. Alebo ste boli nedávno na rodinnej dovolenke? Turistický magnet visiaci na magnetickej tabuli DOMČEK vám bude túto skvelú dobu neustále pripomínať.

Pevná a odolná

Magnetická tabuľa je vyrobená z najkvalitnejších materiálov. Všetky prvky sú úplne bezpečné a odolné proti poškodeniu. Konštrukcia je uzavretá v pevnom drevenom ráme, ktorý zaisťuje stabilitu.

Montáž

Tabuľa ALLboards v tvare domčeka sa montuje na stenu pomocou plieškov – závesok priskrutkovaných do rámu, ktoré sú súčasťou priloženej inštalačnej sady. Dá sa zavesiť ako zvisle, tak vodorovne, čo umožňuje s jeho pomocou vytvárať individuálny aranžmán.

Elegantná dekorácia

Nie je iba funkčná – vyznačuje sa aj moderným elegantným vzhľadom a klasickou farbou. Vďaka tomu skvele zapadne do každého interiéru. Dobre poslúži v detskej izbe a ďalších domácich miestnostiach. Bude tiež užitočnou dekoráciou vo firme, reštaurácii alebo hoteli. Spojte ho s ďalšími doskami rovnakého tvaru a vytvorte na vybranej stene efektný plot. Nikto okolo takej ozdoby ľahostajne neprejde!

Parametre

Rozmer
90x60

Diskusia

Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Máte otázku?

Kontaktujte nás!
Odoslaním formulára súhlasíte, aby portál tabule-nastenky.sk uchoval a spracovával údaje (vrátane osobných) uvedené vo formulári

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu