V kategórii magnetické tabule nájdete všetky biele magnetické tabule. Magnetické tabule, ktoré sa nachádzajú v ostatných kategóriách, sú: školské tabule, mobilné tabulekeramické tabule.

Tabule so štandardným popisovacím povrchom si môžete vyhľadať a prezrieť podľa toho, aký majú rám, buď hliníkový rám alebo rám z lakovanej borovice.

Keď sa stane, že nenájdete tabuľu s rozmermi, ktoré vám vyhovujú, kontaktujte nás. Môžeme pre vás vyrobiť tabule na mieru, aj grafickú úpravu podľa vašej špecifikácie.

Akú starostlivosť potrebuje magnetická tabuľa

Akú starostlivosť potrebuje magnetická tabuľa

Kúpili ste si jednu z našich tabúľ? Takže máte istotu, že je vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov, ktoré vydržia roky, aj desaťročia. My poskytujeme 10ročnú záruku na magnetický povrch alebo 25ročnú záruku na keramický povrch našich dosiek. Avšak nie je to iba kvalita, čo na 100 % zaručí funkčnosť a trvanlivosť tabule. Dôležitý je aj spôsob, akým sa tabuľa používa.

Určite aj vy chcete svoju tabuľu používať celé roky a udržiavať ju stále ako novú. Preto sme pre vás pripravili pár užitočných rád, ako dosku udržať v perfektnom stave.

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu