Flipchart – prezentujte informácie ľahko

Flipchart je typ prenosnej alebo pojazdnej tabule používanej na usporiadanie a prezentáciu informácií. Vyznačuje sa kompaktnou veľkosťou, vďaka ktorej sa ľahko zmestí do vybraného priestoru, ale aj do auta. Je ideálny na obchodné rokovania, školenia, konferencie a ďalšie akcie – všade tam, kde je potrebné prezentovať informácie vizuálne.

Flipchart je obľúbený najmä v kanceláriách, kde sa na jeho plochu zapisujú stratégie a všetky nápady súvisiace s kľúčovými projektmi. Najklasickejší flipchart na trojnožke často je využívaný v školách a univerzitách. V ponuke máme aj mobilný flipchart na kolieskach.

Na čo budete tabuľu flipchart používať?

Magnetický flipchart s popisovateľným povrchom Vás podporí pri plnení každej úlohy – bez ohľadu na to, či musíte organizovať služobnú cestu alebo vysvetliť konkrétny problém ľuďom v miestnosti. Ide o univerzálny produkt, ktorý využívajú okrem iného: študenti, učitelia a zamestnanci rôznych organizácií. Môžete naň písať špeciálnymi fixkami a nepotrebné poznámky ľahko zotrite hubkou alebo handričkou. Dôležité dokumenty ľahko pripevníte k povrchu pomocou špeciálnych držiakov alebo magnetov. V prípade potreby použite systém nastavenia výšky na úpravu nastavení podľa potreby.

Flipchart s ramenami je variant s dvoma sklopnými bočnými krídlami, ku ktorým môžete pripevniť listy papiera pomocou magnetov. Túto možnosť použite, ak chcete ušetriť miesto na bielom magnetickom povrchu pre ďalšie poznámky, ako sú myšlienkové mapy alebo zoznamy nápadov vytvorené spoločne s vašim tímom. Tabuľa sa hárkami papiera po stranách umožňuje efektívne rozširovať každý koncept bez nutnosti obracať stránky – získate tak neustály prístup k aktuálnym informáciám. Neznie to ako ideálny flipchart do kancelárie?

Neexistujú tiež žiadne kontraindikácie mať magnetickú tabuľu typu flipchart u Vás doma. Nezaberie veľa miesta, takže ho môžete umiestniť aj do obývačky. Môžete s ním plánovať svoje domáce práce a dobre poslúži aj ako miesto na kreslenie. Flipchart, ktorý je možné za sucha mazať, vám vďaka svojmu opakovane použiteľnému povrchu umožní popustiť uzdu obrovskej kreativite. A bez pocitu viny!

Prenosný flipchart – podpora bez záťaže

Flipcharty sú obzvlášť dobrou voľbou, ak potrebujete zariadenia, ktoré podporujú každodenné úlohy a dajú sa tiež ľahko premiestňovať medzi miestnosťami. Tabuľa flipchart môžete využiť na ľubovoľnom mieste a čase podľa vášho výberu. Bez ohľadu na to, či zvolíte flipchart na kolieskach alebo statickejší variant, presun oboch typu tabule by nemal byť problém – hoci mobilný flipchart sa premiestňuje ľahšie.

Flipcharty ALLboards sa v závislosti od modelu predávajú v sadách s policami a príslušenstvom, ako je guma, fixy, blok pre flipchart. Ponúkame aj zákazkovú výrobu flipchartov s ľubovoľnou potlačou.

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 604 958 605

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu