Darčekové poukazy

Pokiaľ chcete darovať tabuľu alebo príslušenstvo z našej ponuky a stále váhate nad typom alebo dizajnom, ideálnym riešením je zakúpenie darčekového poukazu.

Tento poukaz oprávňuje jeho držiteľa k nákupu akéhokoľvek tovaru dostupného na našom e-shope www.tabule-nastenky.sk v hodnote zakúpeného poukazu.

V prípade, že budete mať záujem o zakúpenie darčekového poukazu, prosíme kontakujte nás na e-mailovej adrese info@tabule-magneticke.cz.

Na základe zaslaných údajov Vám vytvoríme objednávku a po úhrade bude darčekový poukaz obratom zaslaný do Vašej kontaktnej e-mailovej adresy.

Darčekové poukazy zasielame iba v elektronickej podobe.

Počet zakúpených poukazov na jednu objednávku nie je limitovaný.

Darčekové poukazy ponúkame v hodnote:

  • 20 Euro
  • 40 Euro
  • 60 Euro

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na e-mailovej adrese info@tabule-magneticke.cz alebo na telefónnom čísle + 420 739 410 459.


Darčekové poukazy

Darčekové poukazy

Keď chcete darovať tabuľu alebo príslušenstvo z našej ponuky a stále váhate nad typom alebo dizajnom, ideálnym riešením je zakúpenie darčekového poukazu.

Tento poukaz oprávňuje jeho držiteľa k nákupu akéhokoľvek tovaru dostupného v našom e-shope www.tabule-nastenky.sk v hodnote zakúpeného poukazu.

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 739 410 459

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu