Korkové nástenky tvoria ideálny priestor pre organizáciu vášho času a udržanie všetkých myšlienok na jednom mieste. Prečítajte si o možnostiach, ktoré nám poskytuje tento užitočný doplnok. 

Korková nástěnka nad stolem

Praktický pomocník do kancelárie aj domov

Existuje veľmi veľa možností, ako využiť korkovú tabuľu.

Korková tabuľa skvelí pomocníci v kanceláriách a zasadacích miestnotiach, slúžia na uchovanie vašich poznámok, úloh a nápadov. Tiež ich využijete ako informačné tabule na chodbách podnikov a inštitúcií.

Ale svoje uplatnenie nájdu aj doma, napríklad v kuchyni si môžete zaznamenať nákupný zoznam, termíny návštev lekára alebo spomienky na fotografiách. A v neposlednom rade sú dôležitou súčasťou detskej izby, kam si deti pripevnia svoje umelecké výtvory, rozvrhy hodí n alebo krúžkov.

Keď chcete, aby veska ladila s vaším interiérom alebo pôsobila veselo v detskej izbe, vyberte si nástenku s farebným dreveným rámom.

Nástěnka s barevným dřevěným rámem

Ako ideálne riešenie na uchovávanie aj zapisovanie poznámok sa osvedčili kombinované nástenky, ktoré poskytujú spojenie výhod korkovej dosky a magnetickej časti v jednej tabuli.

 

Kombinovaná nástěnka

Korkové nástenky Allboards

Naše nástenky jvyrobené z kvalitného drveného korku, získaného z portugalských korkových dubov. Získali FSC certifikát, ktorý dáva zákazníkovi istotu, že si kupuje výrobok zo šetrne obhospodarovaných lesov.

Tenká vrstva korkového povrchu zaručuje, že sa časem nerozdrobí tak, ako hrubšie vrstvy korku. Dostatočnú tvarovú stálosť tabule zaisťuje mäkká drevovláknitá doska MDF (hobra), ukrytá pod korkovou doskou, do ktorej sa špendlík ľahko zapichuje. Aby ste predišli vyčnievaniu špičky špendíka na zadnej strane tabule, používajte naše pripináčiky PIN50.

Zavesenie korkovej nástenky je jednoduché, vždy ju však upevňujte vo vodorovnej polohe a skontrolujte, že je pevne ukotvená.

Starostlivosť o korkový povrch

Korkové vývesky môžu postupom času hromadiť prach, nečistoty dokonca aj škvrny. Preto je dôležité povrch tabule dôkladne čistiť. Pred údržbou vždy z nástenky odstráňte všetky predmety. Na ošetrenie povrchu od prachu a bežných nečistôt vám stačí navlhčená handrička. Keď sa na nástenke objavia škvrny, použite roztok teplej mydlovej vody s troškou octu a jemne dosku umyte. Pamätajte, že pravidelným čistením predĺžite životno vašej nástenky.

Korková nástěnka

Ako si kúpiť korkovú nástenku

Aj ste sa už rozhodli zorganizovať si svoje pracovné miesto alebo chcete urobiť radosť svojim deťom, pozrite sa na naše korkové nástenky. Nájdete tu širokú ponuku násteniek s hliníkovým, dreveným alebo farebným rámom, v rôznych veľkostiach.

A ak vám nevyhovujú rozmery dosiek, ktoponúkame, stačí nám napísať a vyrobíme vám nástenku na mieru.

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 739 410 459

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu