Kúpa sklenenej tabule je jedným z najlepších rozhodnutí, které môžete urobiť pre vylepšenie svojej kancelárie, školiacej miestnosti alebo domácnosti. Možno rovnako ako mnoho ďalších ľudí uvažujete nad jej zakúpením, a stále váhate, či si predsa len radšej nekúpiť klasickú magnetickú tabuľu.

Zhrnuli sme pre vás hlavné výhody sklenených tabúľ a „dôvody pre“ zakúpenie sklenenej magnetickej tabule.

A ak už vlastníte sklenenú tabuľu, tu sa dočítate, ako sklenenú tabuľu používať a správne udržiavať.

Skleněná magnetická tabuleElegantný aj užitočný doplnok interiéru

Sklenená tabuľa je výnimočný výrobok, ktorý kombinuje vlastnosti klasickej magnetickej tabule s moderným designom. Svojím nadčasovým vzhľadom a funkčnosťou vám dodá nové možnosti usporiadania rôznych interiérov.

Kde sklenená tabuľa nájde svoje uplatnenie?

V kancelárii

Zaujímavý a zároveň profesionálny vzhľad dodá vašej kancelárii určite sklenená tabuľa. Stane sa nepostrádateľným nástrojom pre firemné prezentácie, porady a kreatívne zdieľanie poznámok a nových nápadov s vašimi kolegami.

Bílá skleněná tabule-kanceláře

V reštaurácii či v bare

Už žiadne zaprášené staré tabule, oslňte zákazníkov vašej reštaurácie ponukou pokrmov a zaujímavých akcií na originálnej lesklej tabuli.

Skleněná tabule - restaurace

Alebo v domácnosti

Sklenené tabule sa ideálne hodia na zapisovanie odkazov v kuchyni, predsieni, v obývačke alebo ako kreatívna plocha pre deti do detskej izby.

 Skleněné tabule

Praktický magnetický povrch

Perfektný vzhľad, a navyše ďalšia nepopierateľná výhoda – magnetický povrch dosky. Sklenenú tabuľu  preto môžete využiť na pripevnenie poznámok, fotografií či odkazov magnetmi.

Vzhľadom na vrstvenú štruktúru sklenenej dosky je vhodné používať neodýmové magnety, pretože neodýmové magnety sú výrazne silnejšie ako štandardné magnety, ktoré sa predávajú v kancelárskych potrebách. Neodýmové magnety ale neodporúčame používať na štandardné magnetické tabule, pretože silné neodýmové magnety by mohli poškriabať alebo inak poškodiť povrch tabule.

 Neodymový magnet na skleněné tabule

 

Jednoduché používanie aj udržiavanie

Dokonale hladký povrch tabule zaisťuje jednoduché zotieranie a žiadne stopy po starých nápisoch. Vrstva s farbou je umiestnená pod sklom, to umožňuje udržiavať sklenenú tabuľu čistú bez rizika poškodenia farieb. Farby preto zostanú sýte a vaša doska celé roky zostane ako nová.

Na písanie odporúčame kriedové markery, ktoré sú perfektne viditeľné na povrchu každej farby tabule. Môžete tiež použiť stierateľné alebo permanentné popisovače, vždy so 100 % odolnosťou proti oderu. Ak však chcete využiť liehové fixky, používajte ich iba na tabule svetlých farieb, na tmavom by texz nemusel byť dobre čitateľný.

Nápis, ktorý potrebujete odstrániť zo sklenenej tabule, jednoducho zotriete hubkou (špongiou) alebo handričkou. Na zotieranie sklenenej magnetickej tabule môžete použiť aj magnetickú hubku, ktorú budete mať stále poruke vďaka magnetickému prichyteniu. Na vyleštenie tabule stačí obyčajný čistiaci prípravok na sklo.

V každom prípade na čistenie sklenenej magnetickej tabule používajte iba kvalitné hubky a textílie a vždy sa presvedčte, že hubka či handrička sú čisté, aby nedošlo k poškriabaniu povrchu tabule.

 Křídový popisovač

Vysoká odolnosť a bezpečnosť

Naše tabule sú vyrobené z veľmi kvalitného bezpečnostného skla, ktoré na svojom strede vydrží aj úder kladivom. A keď ste uvažovali napríklad nad prevŕtaním diery pre zásuvku, určite sa vám to nepodarí.

Napriek pevnosti bezpečnostného skla odporúčame opatrnosť pri manipulácii s tabuľou, pretože sklenený povrch je citlivý na okrajoch a k rozbitiu by mohlo dôjsť  aj klepnutím do rohu tabule.

V prípade, že by došlo k podobnej nehode, nemusíte mať obavu, že by sa tabuľa rozpadla na tisíc črepín, ktoré budete zbierať po celej miestnosti. Magnetický sklenený panel je vyrobený z tvrdeného skla. Výber tohto materiálu ovplyvňuje nielen hrúbku samotnej dosky, ale predovšetkým bezpečnosť. Pri rozbití sa sklo rozpadne na viac malých kusov, ktoré však zostanú na povrchu pridržané špeciálnou vrstvou, a ani čriepok neodpadne.

Pre správne zabezpečenie vašej tabule odporúčame dodržiavať pokyny na inštaláciu a predchádzať prípadným nehodám.

Skleněná tabule - černá

Sklenené magnetické tabule sú najmenej o krok vpredu pred klasickými tabuľami. Kombinujú jednoduchosť písania aj mazania textov s vysokou odolnosťou a stálosťou farieb. Všetko je zabalené v perfektnom designe. Niet pochýb o tom, že skleneným tabuliam patrí budúcnosť.

 

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 739 410 459

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu