Primárnym účelom bezpečnostných prepážok ALLboards je minimalizácia rizika prenosu vírusov pri interakcii osôb v uzavretých priestoroch. Prepážky sú vyrobené z kvalitných surovín, s dôrazom na praktickosť, mobilitu a jednoduché udržiavanie.

Nižšie uvádzame niekoľko parametrov, ktoré odporúčame zvážiť pred nákupom ochrannej prepážky, aby ste prepážku využili na maximum.

Aký rozmer vybrať?

Základným kritériom pre výber bezpečnostnej prepážky je priestor, kde bude umietnená, a v akej výške prebieha interakcia osôb. V banke, na úrade, v reštaurácii alebo cestovnej kancelárii sa jednania so zákazníkom obvykle vedú v sede a v takom prípade sa najlepšie hodia prepážky s väčšou šírkou. Pre obchody, recepcie, pekárne, informačné kútiky a stánky, kde ľudia pri rozhovore stoja a prepážka je umiestnená na pulte, odporúčame prepážku s vyššou výškou.

Tieto prepážky sú vybavené spodným výrezom, ktorý je určený na platenie alebo podávanie dokumentov.

horizontální a vertikální přepážka

Tvrdené sklo alebo plexisklo? Rozdiel je v udržiavaní.

Obidva materiálysú z hľadiska funkčnosti úplne porovnateľné. Rozdiel je v udržiavaní. Plexisko je materiál, ktorý ješahší a na rozdiel od skla je náchylnejší na škrabance. Na údržbu plexiskla môžete používať dezinfekciu, alebo vlhkú handričku. Určite sa vyhnite abrazívnym (brusnym) prostriedkom, ktoré môžu plexisklo nenávratne poškodiť a zásadne znížiť priehľadnosť materiálu. Hlavnou výhodou tvrdeného skla je jeho vysoká odolnosť a jeho udržiavanie nemá zásadné obmedzenia, čo sa týka použitých čistiacich prostriedkov.

skleněná přpeážka        plexi

Bez rámu alebo s rámom?

Bezrámová prepážka je elegantná, nenápadná a najmenej narúša interakciu a celkový vzhľad miestnosti. V prostredí, kde hrozí riziko, že následkom prehliadnutia prepážky môže dôjsť k úrazu osoby, uprednostnite prepážku s rámom, ktorá je nápadnejšia a sama na seba upozorní. Je vhodná do prostredia, kde sa bez sprevádzania pohybuje veľké množstvo ľudí. Na výber máte medzi bielym, čiernym alebo výstražným, žlto-čiernym rámom.

        

Rýchla doprava

prijaté a zaplatené objednávky

odošleme do 48 hodín

Bezpečné dodanie

všetky zásielky sú pokryté

poistením

+420 739 410 459

Horúca linka je otvorená od

8:00 do 16:00 v pracovných dňoch.

14 dní na vrátenie

objednané produkty môžete vrátiť

až do 14 dní od dátumu nákupu